2752
2734
عنوان

لاغررررررررررررررری

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 30 پست

رژیم سینه هارو اب میکنه

شیرینی کیک و .. نخورین

هرچی هوس کردین قبل اینکه برین سراغش یه لیوان بزرگ آب بخورین، احتمالا یا میلتون از بین میره یا خیلی کمتر میخورین

نیم ساعت قبل شام ماست با تخم کتان بخورین،

سالاد بخورین ولی سسشو خودتون درست کنین که سالم باشه. کاهو هم دلو میگیره هم هضم و راحت تر میکنه هم آب بدنتونم تا حدی تامین میکنه

صبح اگه امکانشو دارینو سر کار نمیرین؛ یا شب برین بدویین

عالیه😍

یادم رفت اینم بگم 20 سالمه قدم 154 وزن 67

شما خوبی وزنت 67من 156وزن 72 بچم شیر میدم لاغرشدم ولی وزنم همونه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خخخ شما ک خوبی من 161 قدم 88 وزنم😐

شکم و پهلو دارم ران ساق پا بازو مچ دستم لاغر شدن با بالا تنه 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

برنامه کرفس خیلی خوبه. 

یه نکته دیگه این که چربی سوز حتما تو برنامه غذاییتون باشه. چای سبز، فلفل سیاه، صبح ناشتا دارچین و عسل، زنجبیل اینا. در کنارش پیاده روی یا رقص هم باشه زود وزن کم میکنین.

جدی؟؟؟ چند روز؟ راستی کلا هیچی نخوردی

به مدت یه ماه فقط غذام ساقه طلایی و چایی بود با قرص مکمل 

۱۲ کیلو اومدم پایین

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
به مدت یه ماه فقط غذام ساقه طلایی و چایی بود با قرص مکمل  ۱۲ کیلو اومدم پایین

بچه شیر میدم وگرنه هیچی نمیخوردم 

بچه شیر میدم وگرنه هیچی نمیخوردم 

اره شما بچه شیر میدی باید بدنتون مقوی باشهه

خیلی برام سخت بوود ولی نتیجش راضی کننده بووود

خیلی جالب بود..ریزش مو پیدا نکردید ؟ پوستتون خراب نشد ؟  الان چند وقته رژیم رو قطع کردید ؟ وزن ...

خب قرص میخوردم ویتامین های بدنم تامین میشد پوستمم نه در کمال ناباوری پوستم هیچیش نشد دوماه هستش گذاشتم کنار 

با اینکه مادرم میگفت وزنت برمیگرده نکن این کارو ولی خداروشکر برنگشت و همینموری دارم کم میکنم

خب قرص میخوردم ویتامین های بدنم تامین میشد پوستمم نه در کمال ناباوری پوستم هیچیش نشد دوماه هستش گذاش ...

خیلی خوب قرص چی میخوردی ؟ یدونه در روز ؟ میتونی من رو راهنمایب کنی ؟ 

من قد 165 با وزن 64 ..بعد بارداری نتونستم وزنم رو کم کنم 

به طور میانگین تو روز چند تا بیسکوییت میخوردی ؟

خیلی خوب قرص چی میخوردی ؟ یدونه در روز ؟ میتونی من رو راهنمایب کنی ؟  من قد 165 با وزن 64 ..بع ...

مولتی دیلی

اره کلسیم هم بخور

من یه لیوان چایی با دوتا بیسکویت ینی شش تا ولی بستگی به خورد و خوراک خودته عزیزم

2706