2737
2739
عنوان

بیماری قلبی جنین و سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 24345 بازدید | 432 پست
سلام بله باردار شدم و الان پسرم یه ماهست و خدارو شکر سالمم هست البته من تو بارداری سه بار تو هفته ها ...

ممنون گلم

عزیزم ان شالله خدا براتون حفظش کنه و همیشه خوشبخت باشه

من هفنه ی بعد ۱۸هفته میشم و اولین اکوی قلب هست

شما غیر از استفاده از اسید فولیک ۵

چه کارهابی کرده بودین گلم؟

بله جنسیتاشون یکی بود و دومی سالم بود حتما اکو انجام بدین ولی له احتمال حیلی خیلی بالا بچتون سالمه م ...

ممنون گلم بابت راهنماییت

ان شالله 

منم خیلی استرس دارم چون جنسیت جنینم با فرشته ای که از دست دادم یکیه

همیشه خوشبخت باشین گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم عزیزم ان شالله خدا براتون حفظش کنه و همیشه خوشبخت باشه من هفنه ی بعد ۱۸هفته میشم و اولین ...

حتما سالمه نگران نباشین 

من فولیک ۵ رو هم قبل از بارداری و تا آخرِ هفته ی ۱۴ خوردم یه سری هم داروی تزریقی و ویتامین و اینام بود که ربطی به این مساله نداشت چون استراحت مطلق بودم و مشکل لخته و اینا داشتم مصرف میکردم قبل بارداری هم بنابر نظرِ دکتر وزن کم کرده بودم ۱۰ کیلو و کلا رژیم داشتم تو بارداری هم

ممنون گلم بابت راهنماییت ان شالله  منم خیلی استرس دارم چون جنسیت جنینم با فرشته ای که از دست ...

نگران نباش مشکلات قلبی در ۹۹ درصد از موارد یکبار اتفاق میفته و مجدد تکرار نمیشه

2731
ممنون گلم بابت راهنماییت ان شالله  منم خیلی استرس دارم چون جنسیت جنینم با فرشته ای که از دست ...

استرستون رو درک میکنم منم خیلی داشتم ولی حتما فسقلیتون رو به سلامت بعل میگیرین

سلام عزیزم  ببخشید دوباره براتون کامنت گذاشتم

من تو اکو قلب جنین بهم گفتن ۸۰درصد مشکل خاصی نیس

ولی ی سوراخ ریز داره و اینکه گفتن دوباره ۴هفته دیگه اکو بدم

من الان نگران اون ۲۰درصد خطا هستم نظرتون چیه

چون گفتن نیاز ب سقط نیست

2738
سلام عزیزم من الان پیامتون رو دیدم در چه حالین؟

عزیزم سلام

ممنون که بفکرم بودین

امروز سونوی ۲۹هفته بودم و وزنش ۱۳۰۰بود و بهم گفتن کمه

البته بیشتر چون ابریزش دارم یکم‌نگران زایمان زودرسم و کم وزنی جنین

راستش مثانه درد دارم و عفونت داشتم بعد از پایان عفونتم ترشحاتم رقیق شد... تو ماشین و بعد از سرویس ازم اب قطره ای میاد

نمیدونم ترشحاتم یا ادرار یا کیسه اب

دکترم شنبه بهم نوبت داده

عزیزم سلام ممنون که بفکرم بودین امروز سونوی ۲۹هفته بودم و وزنش ۱۳۰۰بود و بهم گفتن کمه البته بیشتر ...

وزن که خیلی مهم نیست چون وزن پسرِ منم کم بود و من سه هفته ی آخر رو یه عالمه پروتیین سفید و غذاهای مقوی خوردم و بچم یکم وزن‌گرفت البته نه خیلی و به دنیام که اومد ۲۷۰۰ بود ولی خیلی وقتا وزن بچه زنتیکِ

هم من و هم هنسرم دوتامونم تقریبا لاغر و ریز جثه ایم 

سعی کن استراحت کنی مصرف مایعات طبیعی و آب رو بیشتر کنی و مصرف پروتیین سفیدت رو ببر بالا

راستش مثانه درد دارم و عفونت داشتم بعد از پایان عفونتم ترشحاتم رقیق شد... تو ماشین و بعد از سرویس از ...

این آب ریختن رو حتما چک کن خدای نکرده کیسه اب نباشه

و حتما امپول بتا بزن

راستش مثانه درد دارم و عفونت داشتم بعد از پایان عفونتم ترشحاتم رقیق شد... تو ماشین و بعد از سرویس از ...

هفته ی ۳۴ رو رد کنی خیالت راحتتر میشه 

راستی قلب بچه چی شد؟میگفتی سوراخ داره

سلام دوست عزیز... 

من نوزادمو سه روز بعد از تولدش از دست دادم. به علت جا به جایی عروق بزرگ قلب. توی ازمایشات مشخص نشده بود. من و همسرم نسبت فامیلی هم نداریم و طبیعی باردار شدم... 

خیلی نگرانم الان 43 روزه زایمان کردم... دلم گرفته. از طرفی هم دوست دارم زودتر مامان شم و پسرم برگرده. 

خیلی سخته نه ماه رو با هزار امید بگذرونی و از بیمارستان دست خالی برگردی. 

شما چند وقت بعد باردار شدی؟ من خیلی نگرانم... وسایل پسرم دست نخورده مونده... دعا کن پسرم برگرده... الان باید ختنه اش میکردم اما... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام دوست عزیز...  من نوزادمو سه روز بعد از تولدش از دست دادم. به علت جا به جایی عروق بزرگ قلب ...

سلام عزیزم 

واقعا متاسفم خیلی دردناک بوده واستون تو این شکی نیست 

امیدوارم خدا به دلتون آرامش برسونه 

منم بعد از دست دادنِ پسرم روزای خیلی خیلی بدی رو گذروندم و افسردگی شدید داشتم من بهمن ۹۷ بچم رو از دست دادم دکتر بهم گفت ۶ ماه به بدنم استراحت بدم و تو این مدت کلی دکتر رفتم و سعی کردم با مامانای زیادی که یه همچین بچه هایی داشتن صحبت کنم واسه هیشکی این مساله تکرار نشده بود و اکثرا بچه های بعدی سالم بودن 

بعد ۶ ماه اقدام به بارداری کردم ولی چند ماه طول کشید که باردار شم 

تو این مدت کلی تحت نطر بودم و خودم و شوهرم از نظرِ بدنی به خودمون رسیدیم و بالاخره بعد  ۷ ماه باردار شدم و تو فروردین ۹۹ بعد یه سال و دوماه از دست دادن پسرم باردار شدم از چند ماه قبل فولیک ۵ خوردم و تمام مدت سه ماه اول بارداریم هم فولیک ۵ میخوردم و بعد از هفته ی ۱۳ بارداریم فولیک ۵ ام رو قطع کردم و سه بار در هفته های ۱۸ و ۲۰ و ۲۶ پیش متخصص قلب اطفال اکوی قلب انجام دادم تا مطمین شدم که بچم سالم هست 

توصیه ی من به شما این هست که سعی کنید آروم باشین و نیروی جسمی و روحی از دست رفتت رو بدست بیاری به بدنت استراحت بده و بعد از طی شدن مدت حداقل سه ماه اقدام به بارداری کن به نطرِ من ۶ ماه وایستین بهترم هست بعد فولیک ۵ مصرف کنید و حتما و حتما اکوی قلب جنین رو پیش متخصص قلب اطفال تو یه جتی معتبر انجام بدین 

من بیمارستان امام پیش دکتر اقایی انجام دادم چون متخصصین سونوگرافی سواد تشخیص مشکلات قلب رو ندارن و فقط متخصصین قلب اطفال با اکوی قلب جنین میتونن نظرِ قطعی بدن

2706