2733
2734
عنوان

بیماری قلبی جنین و سقط جنین

24338 بازدید | 432 پست

دوستان من تو بارداری اولم به خاطر مشکل قلبی جنین که تو اکوی قلب تو 19 هفتگی تشخیص داده شد سقط قانونی انجام دادم

میخواستم ببینم کسی از دوستان هست که با مشکلی مثل من بارداری بعدیش صاحب یه بچه ی سالم شده باشه؟

البته ما خود بچرو دادیم واسه تست ژنتیک که بهمون گفتن مشکل ژنتیک نداشته ولی خب از اونجا که هردومون خیلی لطمه خوردیم میخوام واسه بچه ی بعدیم خیالم راحت باشه

بعدش ینی یکی از اقوام ما الان ۲۲ هفته هست بهش گفتن باید حتما اکو قلب جنین انجام بدی؟؟ ینی دلیلی داره که ایجور گفتن؟؟

هر زمانی فالی گرفتم غم مخور آمد ولی، این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بعدش ینی یکی از اقوام ما الان ۲۲ هفته هست بهش گفتن باید حتما اکو قلب جنین انجام بدی؟؟ ینی دلیلی داره ...

آره خب به من هم همین رو گفتن چون خب های ریسک حساب میشن

اون فامیلتون هنوز نرفته واسه اکو؟

نمیدونن که بچه سالم هست یا نه؟

اونام تو اکوی 20 هفته فهمیدن که بچه اول مشکل داره ؟

یکی از اقوام دووووووور مامانم یه بچه اورد قلبش سوراخ بود تا یک سالو نیم زنده بود و متاسفانه فوت شد 

بعدش حامله شد بچه اش سالم بود 

چون بچه اول یه وقت بهاطر مشکل سقط میشه 

دلیل بر این نیست که برا بعدی بترسی عزیزم

2738
عزیزم خود من تو بارداری قبلی جنینم علاوه بر مشکلات کرومزومی نارسایی شدید قلبی هم داشت اما خدا رو هزا ...

عزیزم میشه بگید که مشکلاتتون چی ها بود و قبل از اقدام به دومی چه کارا و تستایی دادین؟

نه به دنیا اورده بود ..

این که میگم اکو نوشته براش خواهر شوهرمه 

سونو رفته گفته سالمه بچه 

ولی تو هفته ۲۰ گفت بهم گفته اکو انجام بده 

منم بهش گفتم نترس بابا مث بقیه ازمایشا هست که میگن باید انجام بدی!! الان ۲۳ هفته هست هنوز انجام نداده 

عزیزم خود من تو بارداری قبلی جنینم علاوه بر مشکلات کرومزومی نارسایی شدید قلبی هم داشت اما خدا رو هزا ...

من پسرم کاملا سالم بود تو آزمایشای ان تی و اینا

بعد تو اکوی قلب 20 هفته که خیلی شانسی رفتیم واسه انجام دادنش یهو متوجه شدیم که هم یه سوراخ بزرگ بین بطنی داره هم دریچه های رگاش مشکل داره و از همه بدتر عروق بزرگ قلبش جابجا به قلب وصل شده

نه به دنیا اورده بود .. این که میگم اکو نوشته براش خواهر شوهرمه  سونو رفته گفته سالمه بچه&nbs ...

باید قبل از 20 هفته انجام میداد که اگه خدای ناکرده مشکل داشت میتونست تو مهلت سقط قانونی سقط کنه الان خیلی خطری شده واسش که

نه خداروشکر فکر نکنم مشکلی باشه 

میگه پرسیدم برا چی نوشتی گفته چون قبلن سابقه کبد چرب و اینا داشتی انجام بده اکو قلب رو 

بعد دارو گرفتم و بعد از 30 ساعت درد زایمان به سختی بچم رو زایمان طبیعی کردم وخودش رو دادیم واسه تست ژنتیک که بهمون گفتن جنین مشکل ژنتیک نداشته

بعدش رفتم واسه کورتاژ که همون شب انجام شد

از اون جریان داره 3.5 ماه میگذره و الان کم کم میخوایم واسه دومی اقدام کنیم ولی من خیلی میترسم 

نمیدونم باید چیکار کرد میترسم دوباره اونطوری شه

یکی از اقوام دووووووور مامانم یه بچه اورد قلبش سوراخ بود تا یک سالو نیم زنده بود و متاسفانه فوت شد&n ...

دست خودم نیست میترسم دومی هم اینجوری شه 

میخوام همه ی تستایی که اگه لازم هست بدم که دوباره اینجوری نشه

2706