2733
2734
عنوان

از برادر شوهرم بیزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 57 پست

شماها چرا با اینجور آدما اردواج می کنید؟؟مگه قبل ازدواج رفت و آمد ندارید یا تحقیق نمی‌کنید؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماها چرا با اینجور آدما اردواج می کنید؟؟مگه قبل ازدواج رفت و آمد ندارید یا تحقیق نمی‌کنید؟

نامزدیم 

خصوصیات خوب هم کم نداره.... من اعتقاد ب انسان کامل ندارم چون فقط 1 انسان کامل داریم ک هم در غیبت هستن و هم اختلاف سنی زیادی داریم 😁😁😁

باید دید چ چیزی برات مهمتره ک برای من اونایی ک میخوام داره در کنارش این ضایعات هم وجود داره متاسفانه 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
چی شد بالاخره  خیلی حرصی شدم

امروز رفت خونه ی مادرش هیات ژوری تشکیل دادن شبم میره خونه ی آبجیش تا ببینم چی تصمیم میگرن

2728

مادرش گفته من حوصله ی درگیری ندارم فقط دعوا نشه 

داداششم برگشته گفته قولنامه کنه ب اسم من برم بفروشمش بعد پولشو نقد بهش بدم..... 

نمیدونم چرا فکر میکنه شوهر من علیله و نمیتونه خودش بفروشه 

نامزدیم  خصوصیات خوب هم کم نداره.... من اعتقاد ب انسان کامل ندارم چون فقط 1 انسان کامل داریم ک ...

بله درست می گی ولی عزیزم همین مستقل نبودنش یه پون خیلی  منفی هست...عقدی؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
مادرش گفته من حوصله ی درگیری ندارم فقط دعوا نشه  داداششم برگشته گفته قولنامه کنه ب اسم من برم ...

به نظرم با همسرت صحبت کن به هیچ وجه این کار رو نکنه

حیف به خدا اونم تو این زمونه 

به نظرم با همسرت صحبت کن به هیچ وجه این کار رو نکنه حیف به خدا اونم تو این زمونه 

خدا خودش کمک کنه آبجیشم کلی حرف زده ک این کارو نکنه فعلا ک جدی با داداشش حرف زده ک بیخیال شه ولی باز فقط خود خدا کمک کنه چون این داداشش خیلی بد پیله اس

2740
بله درست می گی ولی عزیزم همین مستقل نبودنش یه پون خیلی  منفی هست...عقدی؟

ما عقد نداریم عقد و عروسی باهمه صیغه ایم

خدا خودش کمک کنه آبجیشم کلی حرف زده ک این کارو نکنه فعلا ک جدی با داداشش حرف زده ک بیخیال شه ولی باز ...

بهش بگو اگه این کار کردی ازت طلاق میگرم و باهاش قهر کن...

بهش بگو اگه این کار کردی ازت طلاق میگرم و باهاش قهر کن...

وا مگه دیونه ام... نامزد من تهدید کنی گارد میگیره ولی با زبون خوش هرکاری میکنه برات... تا حالا بخیر گذشته از این ببعدم خدا کمک کنه آبجیش طرفدارش در اومده