2737
2734
عنوان

از برادر شوهرم بیزارم

750 بازدید | 57 پست

خیلی خیلی خیلی خودخواهه نمیدونم چجوریه آروم کنم خودمو فقط ب فکر خودشو زن و بچه اشه 3 سال از شوهر من بزرگتره ی بچه ی 4 ساله داره شوهر من تو زندگیش کارهای زیادی کرده و شغل های زیادی رو انتخاب کرده ک داداش بزرگشون اجازه نداده مستقل شه بیشتر از یکساله ک بیکاره الان ی خونه داره میخواد بفروشه برا خودش ی کار مستقل راه بندازه این داداش مسخره ش اومده میگه بده ب من ( خونه توی شهرستان 300 پولشه یکسری کار و گیرو گور داره شوهرمم پول لازم میگه بیا 150 میدم ب تو ک 150 هم سود کنی) میگه بجاش بهت ی سرد خونه میدم (از اینا ک میبندن رو ماشین) با ماشینم رو (زانتیای مدل 83 ک قیمتی نداره زیاد) میگه بیا اینا میشه 100 تومن 50 تومنشم خورد خورد بهت میدم.... 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم 1 لپ تاپ داشت گیر داده بود اینو بده ب من تو میخوای چیکار 5 تومن پولش بود گفت بیا ب من بده 2 تومن 500 هم بخاطر دخترم بگذر 1500 هم خورد خورد بهت میدم..... حالا بماند بعدش چ کارا ک نکرد و دعوا شد    حالا سر خونه باز اومده داره اینجوری میگه 

2728

خیلی شیک سر شوهرت داره کلاه میزاره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738

چ بد. ب شوهرت بگو ب هیج وجه قبول نکنه هاا.

زانتیای ۸۳ و سردخونه ب چ دردش میخوره؟؟؟

ب جا این کارا بگو شوهرت بهش بگه اگه دلت برای برادرت سوخته،ی پولی قرض بده ک کار جدید شروع کنم

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

در اومده ب شوهرم میگه تو ک بچه نداری من اینهمه کار کردم هرچی دارم حقمه ولی این خونه همینجوری ب تو رسیده پس اینجوری ک من میگم بهم بده.... بخدا اینقدرررررر حرصم گرفته ک دلم میخواد بزنمش

آخه شوهر من تو زندگیش خیلییییی بیشتر از اون چیزی ک فکر کنید بدبختی کشیده حتی کارتن خواب شده ی مدت بعد این مرتیکه عوضی هرچی خواسته داشته از اول سرمایه در اختیارش گذاشتن حالا اومده میگه ب اندازه من کار نکردی مفت گیرت اومده بیا بده ب من 

2706