2733
2739
عنوان

چرا مردا اینطورین؟؟؟؟؟واقعا ذات همشون اینطوریه یا بعضیا؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزم همه اینجور نیستن بعضیام چشاشون فقط زنشونو میبینه

خب من همسرم تو گوشیش اینستا نداره و با گوشی من اینستارو چک میکنه،دومین بار ازش دیدم که تو اینستا که تو صفحه اصلیش عکس زن نیمه لخت بوده با هیکلای درشتشون نگاه کرده بعدم رفته تو پیج طرف که بقیه عکسارو ببینه..ما رابطه ی خوبی داریم زندگیمون خوبه..چیزی ازش ندیدم تاحالا..این دوبارم که دیدم جلو خودم انجام داده نه یواشکی..اگه خانومی ببینه تو خیابون با شوخی بهم اشاره میکنه که ببینمش..هیضو اینا نیست میگه اتفاقی چشمم میخوره دنبالشون که نیستم..کنجکاوم..اعصابمو خرد میکنه..میگم حتما از من خوشت نمیاد که اونارو میبینی..میگه فقط از سر کنجکاویه..هردفعه که بره سمت گوشیم اگه عکس دختر خارجیای گنده باشه میبینه..اه

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
2731
2740
یعنی از رو کنجکاوی نگاه میکنن؟؟چون یه چیز جدیده؟!

والا من که تنفرم ار هیز بودنه خدا رو شکر شوهرم هیز نیس اما اما نکته مهم اونجاست که وقتی زنا تیپ های عجیب غریبی میزنن که من و شما تو خیابون جذب تماشا میشیم یا تو اینستا تیپشون میبینم نگاه میکنیم خوب چه انتظار از مردامون داریم ...بیشتر مردها همون حس کنجکاوی دارن ...هیز میدونی به کی میگن کسی که به هیچ کس رحم نمی کنه حتی یه پیرزن یا دختر چادری ببینه متلک بگه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
خب ببخشید زنا به مردای دیگه اصن نگاه نمیکنن تو خیابون؟ یا تو جمع باشن .. 

خب ما بع غیر از چهره به چی مردا نگاه کنیم که چیزی ندارن..ولی زنا سی نه  با سن..اووففف حرصم میگیرهههه

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
شوهرمنم میدونه میگه من کاری نمیکنم توانقدطلبکاری بخوام کاری کنم که بیچاره ام

من حساسیتم بروز نمیدم اصلا ولی خودش میدونه که وای به روزی که من از کسی بدم بیاد یا خطایی ببینم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706