2737
2739
عنوان

دلم براي مامانم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 45 پست

استارتر مامان منم روز عروسی م فوت کرد هر شب خواب میبینم که با هم تو خونمون هستیم آخه مامانم خیلی جوون بود با هم خیلی دوست بودیم 

تصور کن لحظه زدن آمپول یهو عطسه کنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اي جانم قربون دلت حرفاي دلمو زدي بخدا.روحشون شاد باشه منم يكسالو نيمه مادرمو از دست دادم حسرت يه د ...

خيلي سخته همه ميگن يه سال اول خيلي سخت تره 

ولي همه روزهاش سخته همه روزهاش 

ميريم يه عروسي همه هستن فقط مامان من نيست واي كه چقدر جاش خاليه واي كه چقدر جاش خاليه 

خدايا روح مادران از دست رفته رو ببخش و بيامرز 

استارتر مامان منم روز عروسی م فوت کرد هر شب خواب میبینم که با هم تو خونمون هستیم آخه مامانم خیل ...

واي واي خدا بهت صبر بده خيلي سخته 

مامان من ميگفت من آرزو دارم عروسي بچهام برقصم العي بميرم كه حتي عروسي ماها رو نديد 

آخی عزیزم چرا دلیلش چی بود

طلاق گرفته بود عروسی من نتونست بیاد شب از شدت غصه ایست قلبی کرده بود البته ناراحتی اعصاب هم داشت قرص هم خورده بود 

2740

بچه ها راستی بچه خواهرم پنج سالشه بار دومه میخواد عمل قلب انجام بده ...خیلی سخته چندروز دیگه عملش میکنن ..توروخدا براش دعا کنید خوب بشه دکترش گفته ریسک عملش بالاست خواهرم خیلی ضعیف شده از غصه خداکنه عملش موفقیت آمیز باشه تورو خدا دعا کنید....😢😢

واي واي خدا بهت صبر بده خيلي سخته  مامان من ميگفت من آرزو دارم عروسي بچهام برقصم العي ...

من واسه عقدم مامانم بود تو آرایشگاه اول تا آخر خودش پیشم وایساد هی میگفت چقدر ناز شدی خیلی ذوق میکرد پول آرایشگاه هم خودش داد 

بچه ها راستی بچه خواهرم پنج سالشه بار دومه میخواد عمل قلب انجام بده ...خیلی سخته چندروز دیگه عملش می ...

شفاي عاجل انشاالله روز عملش براش چله زيارت عاشورا بزار سر اذان چهل نفر با هم بخونيم براش