2733
2739
عنوان

دلم براي مامانم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 45 پست
من واسه عقدم مامانم بود تو آرایشگاه اول تا آخر خودش پیشم وایساد هی میگفت چقدر ناز شدی خیلی ذوق میکرد ...

خاطره ها آدم رو داغون ميكنن 

پدرتون خيلي اذيت شد از فوتشون ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روحشون شاد🌹🌹🌹🌹 داغ عزیز سخته خصوصا مادر و پدر😭😭😭

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
خاطره ها آدم رو داغون ميكنن  پدرتون خيلي اذيت شد از فوتشون ؟

اره خیلی داغون شد با اینکه طلاق گرفته بودند بابام هی بهش زنگ میزد میگفت بیا عروسی ولی اون دیگه روش نمیشد بیاد 

تصور کن لحظه زدن آمپول یهو عطسه کنی  
خيلي سخته همه ميگن يه سال اول خيلي سخت تره  ولي همه روزهاش سخته همه روزهاش  ميريم يه عرو ...

الهي امين

اره واقعا سخته.من تو هيچكدوم از مراسمام مامانم نبود.هميشه بهش ميگفتم حواست بيشتر به خواهرمه ميگفت نوبوه توام ميشه اما نوبت به من نرسيد.

خداروشكر من زياد تو خوابم ميبينمش.

دلم براش ميسوزه خيلي مظلوم بود خيلي سختي كشيد اخرم تو ٤٨سالگي با تصادف تو يه لحظه از پيشمون رفت.

هركيو ميبينم با بچه ي بزرگ هنوزم مادر داره غبطه ميخورم ميخوام بميرم انگار يه سنگ بيشت تني رو سينم ميذارن از اينهمه بدشانسي و بديختيم

2740

اسی جون کاملا میفهمم چی میگی،منم مامانم آسمونی شد،

وقتی میخواست بره دستانش تودستام بود،چشم تو چشم هم بودیم،دیدم میخوادچیزی بگه،گفتم چی مامان چی گفتی،گفت خداالهی ازت راضی باشه مادر 

گفتم مامانم منودعامیکنی؟گفت آره و...

روح قشنگش درحالی که لبخندروی لباش بودوهردو به هم خیره بودیم پرکشید  

الهي امين اره واقعا سخته.من تو هيچكدوم از مراسمام مامانم نبود.هميشه بهش ميگفتم حواست بيشتر به خواهر ...

خدا بزرگه عزيزم خدا ارحم الراحمينه دلت به بزرگي و عظمت خدا گرم باشه 

نميدونم خودتون مادر هستين يا نه ولي واقعن بچها براي مادر و پدر ها هيچوقت فرق نميكنن 

مرگ همه جورش سخته و فير قابل تحمل 

الهي بميرم مامان منم كاش يه دفعه ميرفت اذيت نميشد 

منم وقتي بعضي ها رو ميبينم كه خيلي پيرن و جون ندارن ميگم هدايا حكمتتو شكر كه اين هست و مامان من نيست خدا منو ببخشه 

يه جاي خالي تو قلبمه كه فقط بامامانم پر ميشه  

اره خیلی داغون شد با اینکه طلاق گرفته بودند بابام هی بهش زنگ میزد میگفت بیا عروسی ولی اون دیگه روش ن ...

باباي منم وقتي مامانم رو از دست داد فهميد كه چه گلي رو از دست داده 😭😭😭😭😭😭😭😭