2737
2739
عنوان

بهترين معجزه زندگيتون چي بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم دوباره منتظر یه معجزم چون درگیر یه بیماری سخت هستم و از خدا شفا میخوام و امام رضا که معجزه وار پسرمو بهم داد دوباره برام معجزه کنه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2731
یه توده تو سینم داشتم که فک کردم کار تمومه اما خوش خیم از اب در اومد😑

الهي شكر

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
الانم دوباره منتظر یه معجزم چون درگیر یه بیماری سخت هستم و از خدا شفا میخوام و امام رضا که معجزه وار ...

ایشاالله خداوند خودش همه ی مریضا رو بحق این شبای عزیز شفا بده.ایشالا سالم باشین🙏

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕
هیچ‌معجزه ای نداشتم همه معجزاتم بدبختی بوده برام.کاشکی برامنم یه معجزه خوب اتفاق میوفتاد کاش....😔

عزيزم تروخدا اصلا كلمه بدبختي رو نيار تو همينكه سالمي خوشبختي به خودت انرژي بد نده

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2740
ایشاالله خداوند خودش همه ی مریضا رو بحق این شبای عزیز شفا بده.ایشالا سالم باشین🙏

ممنون عزیزم

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
تصادف کردم....بد. اما نمردم. هیشکی باورش نمیشد که زندم و خراش هم بر نداشتم

واي خدارو هزاربار شكر

واقعا خداروشكر كاش بيشتر توضيح بدي تا اونايي كه كمي ايمانشون متزلزل شده بهتر درك كنن

۱۵ سال پیش مادرم بیماری سختی رفت همه جوابش کردن بعد کلی عمل اخرم اب  پاکی رو ریختن رو دستمون من مدرسه ای بودم خواهرمم تازه دنیا امده بود من یجا بود بابام ی جا خواهر شیر خورم ی جا مادرمم.... بابام کارش شده بود مادرمو بندازه رو کولش از این ور به اونور اخرم خدا خیرش بده ی رکتر نجاتش داد مادرم و اون روزا یاد دلم میخواد از غم بمیرم ودی شکر شکر  که نزاشت نداشته باشمش

و خدایی که در این نزدیکیست  
یه زمانی عاااالمو ادم و تمووومه کسایی ک میشناختم میخواستن منو پیش یه نفر خراب کنن با حرفا و دروغاشون ...

مبارك باشه خوشبخت بشي الهي

بعد دوسال نازایی و کلی دوا درمون و قطع امید شدن از سوی دکترا در اوج ناامیدی طبیعی باردار شدم و پسرم ...

واي مباركه تنش سلامت باشه 

2706