2703
2553
عنوان

بهترين معجزه زندگيتون چي بوده؟

1042 بازدید | 120 پست

هركسي تو زندگيش معجزه و اتفاقي بوده كه تحولي داده به زندگي كجا واقعا دست خدارو احساس كردين 

لطفا بگين تا همه استفاده كنن ايمانشون قوي بشه و انرژي مثبت تو زندگيامون پر بشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

با همسرم اشنا شدم 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2714

یه زمانی عاااالمو ادم و تمووومه کسایی ک میشناختم میخواستن منو پیش یه نفر خراب کنن با حرفا و دروغاشون. اون یه نفرم خیلی روی این حرفا حساس بود. و من دستم به هیچ جا بند نبود. و اون یه نفرو خیییلی دوس داشتم. فقط گریه میکردمو از خدا کمک میخواستم. و در کمال ناباوری همه اون ادم همه رو زد کنار و اومد پیشم و گفت میخوام خودم بشناسمت. ۵ سال باهم بودیم‌. الان نامزدمه😍 همه اون ادما هم فقط دهنشونو بستنو رفتن😊

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
مادرمو بهم برگردوند پسرمو بهم داد

واقعا خداروشكر كاش بيشتر توضيح بدي تا اونايي كه كمي ايمانشون متزلزل شده بهتر درك كنن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بعد دوسال نازایی و کلی دوا درمون و قطع امید شدن از سوی دکترا در اوج ناامیدی طبیعی باردار شدم و پسرم بدنیا اومد

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2706