2737
2734
عنوان

از كدوم كاراى شوهرتون حرصتون ميگيره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2296 بازدید | 180 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی تو جمع اروم یا درگوشی چیزی بهش میگم که کسی نفهمه بلند جواب حرفمو میده بعد که اروم بهش میگم یوا ...

واى 😂😂😂از دست اينا 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
وقتی تو جمع اروم یا درگوشی چیزی بهش میگم که کسی نفهمه بلند جواب حرفمو میده بعد که اروم بهش میگم یوا ...

اره مال منممممم 😂😂🤕🤕

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2738

هممممشون همینن

حتی بابا ها

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

كافيه يه سوتى جلوش بدم همه جا رو پر ميكنه  مگه اينكه ديگه خيلى بش بگم و تهديدش كنم 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
مثه شوهر من ، ولی من دوست دارم، یرش با ماشینش گرمه دیگه ماشین بازی میکنه زن بازی نمیکنه

کلی پول خرجش می کنه ورشکستم کرد

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
2706