2410
2553

حوصلم سر رفته بياين بگين 

من مثلا شوهرم يه بار بستنى خريده بود برا همه بعد اوند به من بده گفتم فعلا نميخوام بذار يخچال برداشت خودش خوردم انقد تو دلم موند فرداش مجبورش كردم ده تا برام خريد 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

اینکه تو کارای خونه کمکم نمیکنه😢😢 من بدبخت هم سر کاز میرم هم خونه کار میکنم

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

يه سرى هم رفتيم مهمونى شيرينى اوردن اومدم با چايى بخورم ديدم نيس حرصم گرفته بود نميشد هم چيزى بش بگم 

يا يه سرى ديگه رفته بوديم مهمونى هندونه اورده بودن هندونش خيلى شيرين و خوشمزه بود ماله خودش وخورد خيلى ريلكس و اروم ماله منم همشو خورد انقدر تو دلم موند 😁

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2714

وقتی تو جمع اروم یا درگوشی چیزی بهش میگم که کسی نفهمه بلند جواب حرفمو میده

بعد که اروم بهش میگم یواش دوباره بلند جواب میده :نمیفهمن که

یک صلوات برای سلامتیمون میفرستی؟😔❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..
ماشین بازه

واى شوهره منم يعنى بيا ماشينش رو ببين چه اسپرت كردتش هر روزم يه چى ميگيره برا ماشينش 😐

یکبارهندوانه راقاچ کردان قسمتش هست که وسطشه راجداکرددادبه یک نفرمنم انجابودم اینقدرحرص خوردم ندادبه من بعدم به همه سهمشوناداداخرین نفرمن بودخیلی لجم گرفت ازش

2706