2737
2734
عنوان

اونایی که تست ژنتیکی MTHFR PCR

| مشاهده متن کامل بحث + 10120 بازدید | 31 پست
دوست عزیز آزمایش من هم درست مثل شماست هنوز به دکترم نشون ندادم شما مشکلتون حل شد؟باردار شدید؟لطفا جو ...

منم امروز جوابم اومد این مشکلو دارم خیییلی نگرانم باردارم یه سقطم داشتم😭😭😭

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹
منم همینطورم الان باردار شدم شیاف و امپول انوکساپارین استفاده میکنم 

از کی استفاده کردی من امروز جوابم اومده ۶ هفته و یک روز برم پیش دکتر دیر نیست برای شروع دارو ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطورم الان باردار شدم شیاف و امپول انوکساپارین استفاده میکنم 

چند ماه باردار هستید ؟یعنی با آمپول و شیاف مشکل من هم حل میشه؟

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
چند ماه باردار هستید ؟یعنی با آمپول و شیاف مشکل من هم حل میشه؟

اره حل میشه انشالله من الان رفتم تو ۵ ماهگی یه ماهه امپولو شیافمو قطع گرده دکترم دیروزم رفتم سونو همه چی اوکی بود 

2728
اره حل میشه انشالله من الان رفتم تو ۵ ماهگی یه ماهه امپولو شیافمو قطع گرده دکترم دیروزم رفتم سونو هم ...

خداروشکر عزیزم ایشالا که تو دلیت به سلامتی بیاد بغلت.شما سرم ivig هم داشتید؟ میشه اسم دکترتون رو بگید؟

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
از کی استفاده کردی من امروز جوابم اومده ۶ هفته و یک روز برم پیش دکتر دیر نیست برای شروع دارو ها

سلام عزیزم ...من سقط داشتم ماه قبل هتروزیگوت هستم. داروهایی که الن تو بارداریت استفاده میکنی چیا هست

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلام عزیزم ...من سقط داشتم ماه قبل هتروزیگوت هستم. داروهایی که الن تو بارداریت استفاده میکنی چیا هست

من ۳ تا جهش داشتم آنوکسا ۶۰۰۰ تا هفته ۱۵ بعدش ۴۰۰۰ و شیاف و ویتامین

2740

سلام عزیزم از تاپیک آناجون میشناسم شما رو که خدا رو شکر مامان شدین 

من هم جوابم امروز اومد هتروزیگوتم! شما دکتر ایمونولوژ پیش کی رفتین؟ به شما چه داروهایی دادن؟ 

سلام عزیزم از تاپیک آناجون میشناسم شما رو که خدا رو شکر مامان شدین  من هم جوابم امروز اومد هتر ...

سلام ممنونم عزیزم پیش دکتر زرنانی رفتم هم تو بیمارستان نیکان هستن هم گاندی ....من فولیک 5 .ب6 ب12.پردنیزولون .اسپرین .انوکسان 6000. تجویز شد برام.........انشاله شما هم به رودی مامان میشی عزبرم.....دعا کنید برام به سلامت دنیا بیاد

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
ممنون عزیزم الهی که به راحتی و به سلامتی بغل بگیری دردونت رو گلم 🌹 

انشاله حتما پبگیر باش به من میگفتن یه سقط کردی ول کن اما واقعا اگه نمیرفتم و دنبال ازمایش نبودم نمیفهمبدم مشکل دارم .....انشاله این بار باردار میشی و براتدمیمونه

انشاله حتما پبگیر باش به من میگفتن یه سقط کردی ول کن اما واقعا اگه نمیرفتم و دنبال ازمایش نبودم نمیف ...

شما هم بعد از یه  سقط رفتی دنبالش!؟ 

منم یه سقط داشتم رفتم پریناتولوژی، گفت سقط اول لازم نیس، اما اگر بخواهی مینویسم

نوشت آزمایشو، الان منتظر جوابش هستم

انشاله حتما پبگیر باش به من میگفتن یه سقط کردی ول کن اما واقعا اگه نمیرفتم و دنبال ازمایش نبودم نمیف ...

سلام عزیز ببخشید مزاحمت شدم. من هم مشکل mthfr دارم . دکتر خون به من گفتند تا آخر بارداری فولیک اسید 5 استفاده کنم اما دکتر زنان گفته تا آخر هفته 24. میخواستم بدونم شما تا کی مصرف کردید؟