2733
2734
عنوان

اونایی که تست ژنتیکی MTHFR PCR

10092 بازدید | 31 پست
سلام من بعد هشت سال با میکرو باردار شدم که اونم هفته هشتم قلبش از کار افتاد قرار بود دوباره برم برا انتقال دکتر برام ازمایش MTHFR نوشت که امروز جوابش رو گرفتم هنوز به دکتر نشون ندادم جواب Heterozygous mutant type هست. کسی آشنایی داره؟ میزان خطرش برای حاملگی بعدی چقد وجود داره؟؟
هتروزیگوت به ارگانیسم دیپلوئیدی می‌گویند که دو الل مربوط به ژن آن متفاوت از هم باشد. برای آن که الل جهش یافته از نوع غالب بتواند در صفت ژنتیکی بروز کند ارگانیسم می‌تواند از نوع هتروزیگوت باشد یعنی هر دو الل جهش یافته غالب لازم نیست در آن باشد تا صفت ژنتیکی مربوطه را نشان دهد بلکه اگر یکی از الل‌های جهش‌یافته غالب در آن باشد برای بروز صفت ژنتیکی مربوطه در آن ارگانیسم کافی است.

مفهوم مقابل هتروزیگوت در ژنتیک هموزیگوت است.
فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام دوستان من سه بار سقط در سه ماه اول بارداری داشتم، سومین بار که باردار بودم آمپول گلکزان هر روز میزده و شیاف پروژسترون ولی متاسفانه باز هم جنین نماند، رفتم یکسری از ازمایشهای فاکتورهای انتقادی خون و ... دادم. دو تا مورد نرمال نیست 1- MTHFR   C665T که هتروزیگوته      2- Protein C گه بیشتر از حد نرمال

کسی می تونه راهنمایی کنه؟

سلام دوستان من سه بار سقط در سه ماه اول بارداری داشتم، سومین بار که باردار بودم آمپول گلکزان هر روز ...

آزمایش دیگه ای ندادین؟ چون پروتئین c و s  فکرکنم پایین بودنش بدباشه نه بالا بودنش

Mtfhr هم ک کلگزانه درمانش

ازمایش ایمنی دادین؟

منم این آزمایش رو دادم و جوابش  MTHFR  C677T  NORMAL MTHFR  A1298C  HOMOZ ...

دوست عزیز آزمایش من هم درست مثل شماست هنوز به دکترم نشون ندادم شما مشکلتون حل شد؟باردار شدید؟لطفا جوابم رو بدید

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
دوست عزیز آزمایش من هم درست مثل شماست هنوز به دکترم نشون ندادم شما مشکلتون حل شد؟باردار شدید؟لطفا جو ...

منم همینطورم الان باردار شدم شیاف و امپول انوکساپارین استفاده میکنم 

2706