2752
2734
عنوان

اراده لاغر کردن ندارم چ کنم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 58 پست
اره زیاده، شکم‌داری با متناسب چاق شدی شما؟ من ۱۷۰، وزن ۷۹

نه همه جا باهم چاق شدن   اتفاقا شکم خیلی ندارم از ناحیه پایین تنه بیشتر تپلم

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه همه جا باهم چاق شدن     اتفاقا شکم خیلی ندارم از ناحیه پایین تنه بیشتر تپلم

خوشبحالت عزیزم، من تو ۷ ماه بک شکمی در اوردم انگار ۷-۸ ماهه باردارم 😬

کیمیاگر شده ام ...
دقیقا قد من و وزن قبلی من.بعد از چهار ماه شدم 85.دکترم انتظار ۸۰ رو داشت ازم

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
مثل یکی از دوستای من.۶۰ کیلو شده ولی پهلو داره خیلی بده سعی کن ورزش کنی دوست عزیزم

ورزش می کنم پیاده روی می کنم

قدم ۱۶۰ وزنم ۵۳ هست

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

سلام عزیزم منم مث شما بودم بچه شیر میدادم اینقدر چاق شدم که تنبلی تخمدان گرفتم هر 5 ماه یکبار پری میشدم بچم شیر میدادم اراده نداشتم رفتم دکتر  گفت کم کن وزنتو تا تنبلیت درس بشه الان 3 ماهه رژیمم من 104 کیلو بودم الان 85 کیلو ام سختیش یک هفته بود بعدش عادت کردم الانم رژیمم رو ادامه میدم اما بچم شیر خشکی شد چون شیرم قطع شد رژیمم کالری شماری با کرفس البته دکتر تغذیه رفتم ولی به حرفش عمل نکردم چون قبول ندارن دکتر رو برای رژیم و هرکس دکتر خودشه 

من تیروییدم کم کاره قرص میخورم نرمال شده ولی نه حوصله رژیم دارم نه باشگاه درست درمون نزدیکم هست هوا هم اینقد گرمه پیاده روی نمیشه رفت میخوام لاغر بشم باردار بشم قدم 155 وزنم 65  

ما آبادانیا   
شما که بچه دارین من که مجردم شکمم عینه با ردارای ۷ ماهست چی بگم پس؟ 😬

من دوتا زایمان پشت هم داشتم بازم بعد از زایمان دومم رسیدم به هفتاد کیلو ولی تا آی یو دی گذاشتم هی وزنم رفت بالا و دیگه پایین نیومد😔

خوشبحالت عزیزم، من تو ۷ ماه بک شکمی در اوردم انگار ۷-۸ ماهه باردارم 😬

خیلی اذیتم لباسای خوشکل و فانتزی اندازم نیستن  

بعضی ها با شیر دهی تنها لاغر نمیشن

من خودم همین جوریم رژیم گرفتم

۳۰ کیلو کم کردم

از ۸۶ رسیدم به ۵۶ 

قدمم ۱۶۶

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2706