2733
2739
عنوان

اینا فازشون چیه؟ با سیاستا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه تعطیلات خرداد شوهرم گفت یا بریم مشهد با با مامانمو خواهرمینا بریم شمال خونه دختر خالش.حالا مشکل اینه خواهرشوهرمو بچه هاش چهار نفرن بدون شوهرش منمو پسرمو شوهرمو مادرش.این همه ادم تو به ماشین سخته واقعا .پولم که خرج نمیکنه.بچه هاشم ماشین میگیره همش بالا میارن واقعا عذابه برام.چکار کنم

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
2728
بگو اگه پول بهش میدین کار میکنه در عوضش

پول نمیدن که بهش.مغازه دارن بیشترمهم شوهرم کار میکنه به اعتبار باباش

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
واسه تعطیلات خرداد شوهرم گفت یا بریم مشهد با با مامانمو خواهرمینا بریم شمال خونه دختر خالش.حالا مشکل ...

خواهرشوهرت خودش شوهر نداره اویزونه شماست.اصلا تعطیل کن این سفر نیس مایه عذاب الهی.اه اه انقد بدم میاااا

خواهرشوهرت خودش شوهر نداره اویزونه شماست.اصلا تعطیل کن این سفر نیس مایه عذاب الهی.اه اه انقد بدم میا ...

شوهر داره ماشین ندارن

2740
ماشین نداره نره با چندتا بچه. فوقش با شوهرش با اتوبوس برن. کلا نرو با اونا فقط حرص خوردنه

دلت خوشه ها اینا اگه پول خرج کن باشن خودشون میرن دیگع

تو شهربازی بچه هارو برده بودیم استخر توپ اومدیم بیرون دیدم دختر بزرگش داره بستنی میخوره تا منو ظوهرمو پسرمو بچه هاش اومدیم رفت اونور خورد اومد شوهرم ندید بعد چند دقیقه بعد شوهرم برای هممون بستنی خرید

دلت خوشه ها اینا اگه پول خرج کن باشن خودشون میرن دیگع

همین دیگه.اویزون شمان.روز اول عادتشون دادی دنبال خودت. والا ما ی عروس داریم عروس خالمه رککککککک مسافرتاش فقط با خواهرش.کیش و شمال هرسال.خواهرمجردم داره ی بار نمیبره باخودش جاهم دارن. از روز اول رو نداد.