2726
عنوان

اینا فازشون چیه؟ با سیاستا بیان

162 بازدید | 28 پست

سلام نمیدونم از کجا بگم.از دست خانواده شوهرم کلافه ام.هرکاری میکنم اونام تکرار میکنن هرچی بخرم میخرن .مبلاشون مثل مال منه میز تلویزیون ،حتی رنگ موکتامو مثل مادرشوهرمه.کابینتاشونورنگ مال من زدن.دیگه شورشو دراوردن.عید رفتیم کیش با هواپیما چند روز پیش مامانش میگه منم باید با هواپیما برم مشهد شوهرم میگه چرا میگه خب سوار هواپیماشم دیگه.جالبیش اینه میگه دوست پیدا کنم باهاش میرم شوهرم میگه خب با مامان پرستو برو یعنی من .کلا ساکت شد هیچی نگفت دوباره گفت دوست پیدا کنم میرم.منظورش این بود بامامانم نره حالا اون به درک چرا هرکار میکنم اینا تکرار میکنن.

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

قبول دارم تنها کسی که هوایی رفته جایی من نیستم خب همه میرن ولی این زن ۶۰سالشه همینکه ما رفتیم اینم میخواد بره

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو خودت بنداز تو چاه😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

چیکار کنم دست از این کاراشون بردارن .نکته مهم این با یکی از خواهرشوهرام قهریم بیشتر اون پرشون میکنه.

بره خوب مگه پولشو شما میدی

متاسفانه بله .شوهرمو باباش باهم کار میکنن.بره من نمیگم چرا میره چرا من تایه کار نکنم اینا نمیکنن

برو خودت بنداز تو چاه😐

نترس اون موقع خودشونو نمیندازن

منم یکی بود دقیقا همین کارو با من میکرد آخرش فیس تو فیس بهش گفتم چرا این رفتارو میکنی ،گفت ازت خوشم میاد😐

باید ولللشون کنی به حال خودشون بیخیالشون جدیشون نگیر

دنیا با همه ی ابعادش در نگاه تو جاریست ،به خوبی ها نظر کن از بدی ها گذر کن

خب خوندم. عزیزم منم خواهرشوهر مجردم هرچی بخرم باید بخره. هرررررچییییییی. اولا حرص میخوردم بعد فهمیدم لابد سلیقه من خاصه تکه لاکچریه دوس داره عین من باشه. ولی وسیله خونه واقعا فشار ادم بالا میره. توام هر بار میری بکن توچشمشون بگو اععععععععع مث مال ما خریدین مبارک. اعععععععععع مث مال ماست که مبارک. شاید از رو بره

متاسفانه بله .شوهرمو باباش باهم کار میکنن.بره من نمیگم چرا میره چرا من تایه کار نکنم اینا نمیکنن

ببخشید عزیزم ناراحت نشو ولی بچه گانه فکر نکن.مادر شوهر شما گناهی نداره که برای پسرش زن گرفته کارم بهش داده حالا میخواد تفریح کنه باید کاری کنه شما ناراحت نشی

اینطوری فکر کن که شما باسلیقه ای و مادرشوهرت از شما الگو میگیره در اینصورت هیچ وقت اذیت نمیشی

خب خوندم. عزیزم منم خواهرشوهر مجردم هرچی بخرم باید بخره. هرررررچییییییی. اولا حرص میخوردم بعد فهمیدم ...

هیچی به اندازه هواپیما منو نسوژوند زنه ۶۰سالشه نمیدونست هواپیما چیه تا من رفتم اینم میخواد بره 

پسسسسسس بگو از کجا اب میخوره. چون باهم کار میکنن اینجوریه. میگه عروس با هواپیما سفر میره چرا من نرم. چرا اون از این سرمایه عشق و حال کنه من نکنم علتش همینه که باهم کار میکنن

ببخشید عزیزم ناراحت نشو ولی بچه گانه فکر نکن.مادر شوهر شما گناهی نداره که برای پسرش زن گرفته کارم به ...

تازگیا زنگ میزنه جمعه ها به شوهرم میگخ خواهرت ماشبن نذاره ببرشون گردش نام بردیمشون پارک ارم خواهرش هزار تومن از جیبش درنیلورد.دستکاهای بازی رو نشون میداد میگفت از این میخوان شوهرم میرفت بلیط میخرید

2706