2737
2739

بنظرم خیلیم خوبه 

ماها اگه بیرون دعوتمون کنن خیلیم خوشحال میشیم😊

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم میخوام سفره خونه شیک ببرم موسیقی زنده و آلاچیق و سماور ذغالی و فضای آروم و شیکی داره میوه ...

عزیزم بهشون بگو

بگو وضع خونم اینجوریه ب دلم نمیشینه اگه ناراحت نمیشید ببرمتون سفره خونه ای جایی 

منم ترجیح میدم تو خونه دعوت شم اینجوری انگار بهم احترام گذاشتن😐😑😑😑😑

وای نگو خونم خرجش زياده  خودمم دست تنها تعداد مهمونا زیاد 😭😭😭

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2728

ن تنوع خوبیم هست. فقط بزار اول مامانت و خاهرات دعوت کنن. شبای اخر شما دعوت کن. ک خودشونم از جو خونه و تکراری بودن خسته شده باشن

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
عزیزم بهشون بگو بگو وضع خونم اینجوریه ب دلم نمیشینه اگه ناراحت نمیشید ببرمتون سفره خونه ای جایی&nbs ...

یعنی از زن داداشم بپرسم ?

عزیزم من باشم  برای اولین بار خوشم نمیاد به رستوران دعوت بشم ... خونه خیلی بهتره و کدبانوگری خانم خونه را نشون میده حتی اگر از بیرون غذا بگیری..... رستوران یا سفره خونه را که خود آدم هر وقت اراده کنه میره.... مخصوصا بعنوان خواهر شوهر زیباتر هست که در منزل مهمونی بگیری .. شکیل تر هست.

اینکه کدوم به صرفه تر هست بستگی به هزینت دارد یه موقع غذاها و دسرهایی که تو خونه سرو میکنیم خیلی خاص هست و حتی پر هزینه .. و در رستوران اینجور نیست . ..  

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2738
دقیقا منم میخوام سفره خونه شیک ببرم موسیقی زنده و آلاچیق و سماور ذغالی و فضای آروم و شیکی داره میوه ...

اصلا ناراحتي نداره يكي از جون خودش مايه ميذاره يكي از پولش 

اتفاقا خيلي هم خوبه 

ولي خرجتون بالا ميشه  كمش يك تومن 

نه چرا ناراحت شن احترام گذاشتی دعوت کردی چه فرقی داره اتفاقا بیرون یه حال دیگه ای داره البته نمیگم خونه بده ولی حتما واست دلیلی داره که میخوای بیرون ببری اطرافیان ما گاهی خونه دعوت میکنن گاهیم بیرون هردوش رو میریم و تشکرمیکنیم چراباید ناراحت شیم.یه رستورانی مجموعه تفریحی جای سنتی چیزی  باشه خیلیم خوبه

ن تنوع خوبیم هست. فقط بزار اول مامانت و خاهرات دعوت کنن. شبای اخر شما دعوت کن. ک خودشونم از جو خونه ...

آفرین چه نکته سنج ، عالی بود نظرت مرسی از پيشنهادت 😍😍😘😘

آفرین چه نکته سنج ، عالی بود نظرت مرسی از پيشنهادت 😍😍😘😘

💋💋💋💋

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2706