2733
2739
عنوان

میخوام تمووووم فامیلای شوهرم رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 176 پست

اینکه به فکر شوهرت باشی خوبه ولی اونم باید لحاظ کنه ۱۲ تومن کولر گازی برای چی خزیده ...هماهنگ کرد بوده باهات

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من خیلی مغرورم دوست ندارم گردن کج کنم پیشش

گردن کج کردن نیست وظیفشه منم خیلی مغرور بودم ولی نامزدیم دیدم خبری نیست دیگه خودم بش میگفتم

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 

وقتی میبینی اخلاق همسرت اینجوریه پس توهم ازخودگذشتگی نکن.چون میشه وظیفه درضمن توبایدعادتش بدی تابرات خرج کنه نمیگم زیاده روی کن اما وقتی زن گرفته پس بایدمسئولیت زنشم عهده بگیره دیدی پولت نمیده توبگوپول نیازدارم.نگوروم نمیشه چون عادت میکنه وبعدابرای گرفتن هزارتومن هرروز دعوادارین

2738
اینکه به فکر شوهرت باشی خوبه ولی اونم باید لحاظ کنه ۱۲ تومن کولر گازی برای چی خزیده ...هماهنگ کرد بو ...

میگفت میخواد بخره ولی هی من میگفتم اپارتمان رو بخربعدتا پولاش تموم شه الان زنگ زدم میگه خریدم

😢😢

عزیزم شاید همسر شما در ازدواج هنوز ب اون حد از بلوغ فکری نرسیدن که نیاز مالی شمارو برطرف کنن رابطه زناشویی مثل یک اتوبان دوطرفست و غرور در اون جایی نداره شما باید سعی کنی که یه مبلغیرو با همسرت مشخص کنید ک ماهیانه ب کارت شما واریز کنند هیچوقت پولو ب صورت نقدی از همسرتون دریافت نکنید و هرچه زودتر در مورد این موضوع باهاشون صحبت کنید و نیازهاتون رو ب زبون بیارید که مسائل جزئی رابططتونو سرد نکنه و همسرتون به این رویه عادت نکنن....

مرا عهدیست با جانان❤😚
اینکه آدم به خانوادش برسه بد نیست ولی از زندگی خودش بزنه اعصاب خورد کنه .مثل قبلا بابای من😠

بخدا نمیگفتم نخره میگفتم کوچیک بخرولی رفته بزرگترینش روخریده

😢😢
ای کاش بمیرم داره سرم میترکه

خدا نکنه

این حرفها چیه

همین الان از جات بلند شو کارهات رو انجام بده به نامزدت زنگ بزن برای بعد از افطار باهاش تو یه پارک خوشگل قرار بزار

لباس خوشگل بپوش برو سر صحبت رو باهاش باز کن

در مورد پول جیبی هم بهش بگو

زن وقتی عقد هست تمامی هزینه هاش با شوهرش هست

چجوریه که میتونن رابطه کامل جنسی برقرار کنن ولی پول جیبی ندن؟

2706