2737
2734
عنوان

میخوام تمووووم فامیلای شوهرم رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 176 پست
تو واقعا نیت خوبی داری و میخوای سازش کنی .ولی وقتی شوهرت قدر نمیدونه از خودت و ارزوهات اصلا نگذر ببی ...

من عقدم حتی کیک نخریدم که بهش فشارنیاد لباس عقدم رو هودم خریدم اون فقط پول ارایشگاه داد

عقد باپسره توخانواده ی ما

😢😢

یه خونه سبک اجاره کرد گفتم اشکال نداره،کولر با مرده برای ما،کولرکهنه مادرشوآوردگفتم اشکال نداره،همون روزای اول سکه هاموفروختم گفتم زندگی مشترکه،سر6ماه گفت بریم جای دیگه گفتم باشه.الان بعداز3سال بهم میگه مگه چیکارکردی برام مثل خانم فلانی خونه کوچیک خواستی؟مثل خواهرم فلان کردی؟تو کجا قانعی

دردم از یار است و درمان نیز هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا نمیگفتم نخره میگفتم کوچیک بخرولی رفته بزرگترینش روخریده

درکت میکنم کاملا بابای منم قبلا اینجوری بود هرچی میخرید بهترشو برای خواهر مادرش .یه چی شد دعوا شد بینشون وگرنه این وضع ادامه داشت .بعضی مردا متاسفانه خیلی مامانی هستن

تو خود منی❤A❤
2728
خوب اشتباه از خودته خرج کن چه مراعاتی عزیزم زن گرفته باید فکر اینروزارو هم میکرد با خرج کنه تو خرج ن ...

اونم وقیحه اخه میگه خونه ی باباتی خرجت بامن نیست

😢😢

عزيزم اشتباه ميكني در حد لاليگا . از كسي كه سر خودش أين بلا اومده عبرت بگير همسرم خارج از كشور كار ميكرد قرضهاي باباشو داد قرار بود خونه رو به اسممون كنه كه نكرد بعد اين قضيه نميدونم چه جوري روش شد جهزيه ي خواهرشو داد تمام و كمال و بعدش مامانش فوت كرد براش ختم گرفت يعني همه ميگفتن اين چه كاريه اينا ميكنن انقد كه ريخت و پاش بود من مثل أحمقا تو تمام اين سالها هيچي دلم نيومد برا خودم بخرم حتي وقتي خودش ميگفت طلا بخريم ميگفتم نه بذاريم رو هم تا خونه بخريم آخرشم نه خونه خريديم نه چيزي همه صرف خونوادش شد الانم ميگه خب ميخريدي من كه بهت گفتم راست ميگه . ميدوني آدماي اينجوري درست نميشن . من رفتم پيش مشاور گفت ازش تا ميتوني پول بگير حساب مخفي داشته باش 

یه خونه سبک اجاره کرد گفتم اشکال نداره،کولر با مرده برای ما،کولرکهنه مادرشوآوردگفتم اشکال نداره،همون ...

تو هم چندتا مرد مثال میزدی میگفتی تو چی مثل فلانی کردی ؟زندگی مشترک یعنی همچی باهم.از خودگذشتگی که فقط مال زن نیست

تو خود منی❤A❤
2740
نه بابا دنبالشیم 

هر چه سریعتر  و با تمام قوا   بگردید و زودتر خونه تونو بخرید !!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خب دوستانه و منطقی همین حرفها رو بهش بزن اونم حق داره بدونه چی شده بهتره با خودش حرف بزنی اول دوس ...

بخدا از هردری رفتم عاشقانه با زبون با داد وفریاد با گریه انگارنه انگار

😢😢
من هیچوقت ندیدم دخترااز قناعتشون تشکری بشه متاسفانه.مثله خودم.مثل دوستم.همیشه آخرش مردا طلبکارن که م ...

دقیقا اینم همینجوریه گاهی میخوام بمیرم راحت بشم الان تمام بدنم دردمیکنه

😢😢
اونم وقیحه اخه میگه خونه ی باباتی خرجت بامن نیست

ببین تو وسایلتو گرون بردار خودتم بزن پررویی بگو برات پول بده بگو خونه بابامم پس تا هروقت اینجام نیا همو ببینم

۹۹/۹/۹  💖💖
2706