2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاله شوهرم بچه نداشته مشکل از آقا بوده.

بچه جاریشو بزرگ کرده سال ۷۴ .

این پسر از ۵ سالگی  میفهمه مادر پدرش عمو زن عموش هستن.خیلی  غصه میخورده از خونه فرار میکرده میرفته خونه پدر مادر اصلیش

اونا از خونه پرتش میکردن بیرون.

))پدر مادر اصلیش ۴ تا پسر و ۲ تا دختر دیگه  داشتن این آخرین  پسر رو میدن به جاریش))))

الانم که زن گرفته  برگشته پیش  خانواده اصلیش‌

خاله شوهرمم شوهرش فوت شد. الان به زن تنهاست همواره

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
چی شد؟

خواهر اصلیش تو مدرسه فهمید تو محل خبرش پخش شد پسر اون همسایه به پسره گفت و بعدش متاسفانه پسره دیگه به زووور توی اون خونه موند با اینکه بسیاااار لوس هم هست و هرکار خواست براش کردند ولی نقطه ضعف از پدر مادری که اصلی نیستن بدست اورد و خیلی زجرشون داد حالا زن و بچه داره

یارب نظر تو برنگردد...

تازه من فکر میکنم خاهرشوهرم قصد داره بهم بچه بده😞چون یه بار همچین قضیه ای رو واسم تعریف کرد

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن
عزیزم فیلم هندی که نیست . بعد از گذشت چند سال باید ب بچه بگن . هر زمان ک متوجه شدن بچه قدرت هضم این ...

آره به نظرم باید زمانی که بچه به بلوغ فکری برسه بگن بهش

خدایا عاقبت به خیرمون کن .آمین
مگه دکتر گواهی تولد به اسم مادر صادر نمیکنه؟؟

در این مورد اطلاعات دقیقی ندارم ولی اون خانم همسرش زندان بود و واقعا شرایط نگهداری از بچه رو نداشت . رفتن از مرده تو زندان تعهد و رصایت محضری گرفتن و بچه رو ب فرزندی قبول کردن . 

اره یکی از فامیلای همسرم .ی

دوتا داداشن با دوتا خواهر ازدواج کردن یکیش بچه دار نمیشده .اون یکی خدا بهش دوفلو پسر داد یکش رو داد به این یکی ها ..

پسره وقتی رف مدرسه سواد یاد گرفت از رو شناسنامش فهمید که مامان و باباش عموش و خالشن ..الان ۱۵سالشه همه چی رو میدونه ..

بله میشناسم عموی مامانم. بچه خواهر زنشو اوردن بزرگ کردن بعد ک بزرگ شد فهمید برگشت پیش خانواده اصلیش دیگم‌ به خالش مامان نمیگه همون خاله میگه و گاهی بهش سر میزنه

قسمت خوفناک ازدواج اونجاست که وقتی مهمون میاد دیگه نمیتونی تو اتاق بمونی و منتظر بشینی که مهمونا برن.😩😩🥴🤪
وقتی پدر ومادر رضایت بدن میشه 

زنه از خداش هم بود .... دو تا بچه دیگه داشت . شوهرش زندان بود . خانواده ای ک اومدن بچه رو گرفتن مرده دکتر بود و در حسرت بچه ... مثل فرشته دارن بچه رو بزرگ میکنن . انشالله همه بچه ها عاقبت ب خیر بشن

2706