2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلی نداره از نطر روحی که چرا مثلا خانوادم من و دادن به کسای دیگه؟

بهش میگن باورش نمیشه

اگ هم باورش شده ب روی خودش نمیاره

خب تک فرزنده کلی هم ارث و میراث رسید بهش😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2731
پسر میدونه مامان بابای واقعیش کین

اره بهش گفتن

ولی اونقد بش محبت کردن اصلا میگه باور نمیکنم

شایدم باور کرده ولی خب نمیخاد دلشونو بشکونه😀

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

آره.همشهری ما.خواهرش جاریشم هست.بچه دار نمیشد بچشو بدنیا آورده داده به خواهرش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
تازه من فکر میکنم خاهرشوهرم قصد داره بهم بچه بده😞چون یه بار همچین قضیه ای رو واسم تعریف کرد

اگه قصدشو داری برو از پرورشگاه بگیر.اعتباری به فامیل تیست چون بچش جلوی چشمش بزرگ میشه و هی تند تند میبینه ممکنه نتونه تحمل کنه.اونموقع هم شماهم بچه هم خواهرشوهرت ضربه روحی میخورید.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
اگه قصدشو داری برو از پرورشگاه بگیر.اعتباری به فامیل تیست چون بچش جلوی چشمش بزرگ میشه و هی تند تند م ...

نه  بابا من هنوز حالا حالا ها وقت دارم تازه سی سالمه.شیش ساله ازدواج کردم.ولی درست درمون دکتر نرفتم.امیدوارم کارم به اینجاها نکشه

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن
نه  بابا من هنوز حالا حالا ها وقت دارم تازه سی سالمه.شیش ساله ازدواج کردم.ولی درست درمون دکتر ن ...

آهاااا. خب پس چی میگی؟😊ایشالله عزیزم.انقد علم پیشرفت کرده که دیگه نازایی وجود نداره.

آهاااا. خب پس چی میگی؟😊ایشالله عزیزم.انقد علم پیشرفت کرده که دیگه نازایی وجود نداره.

نه من گفتم خواهر ششوهرم اینطوری گفته بنظرم تو ذهنش همچین قضیه ای هست

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن
نه من گفتم خواهر ششوهرم اینطوری گفته بنظرم تو ذهنش همچین قضیه ای هست

آها.ببخشید سوتفاهم شد.😊