2733
2739
عنوان

ديشب يه چيزايى فهميدم كه... هى 😔

560 بازدید | 8 پست

ديشب واسه اينكه روحيم بعد جدايى عوض شه يه مهمونى خيلى كوچيك گرفتم خودمو ٤تا از دوستام، كه يكيشون ميشه اقوام نامزد سابقم، خير سرم ميخواستم حواس خودمو پرت كنم هى راجع به نامزدم حرف ميزد، بى منظور، هر ٥دقيقه ميگفتم خووووووب حرف خودمون بزنيم ديگه چه خبر؟ زير چشمى يه نگاه بهم ميكرد اينطورى 😒 روش ميكرد سمت اون دوستم ادامه ميداد، دلش از نامزدم و خانوادش خيلى پر بود

ولى ايناش به كنار يه چيزايى راجع به خودش و خانوادش فهميدم كه.... هى .... چقدر بعضيا ظالمن، چقدر بدن، و چقدر اين آخرا اتفاق افتاده بود و به من نميگفتن

البته هرچى اون ميگفت من ميگفتم چى بگم والا من كه بدى نديدم هم خودش هم خانوادش گل بودن، گفتم اينا پس فردا اشتى ميكنن من بده ميشم

من قضاوت نميكنم ولى تو زندگى هركى بگردى همهههه يه چيزى دارن كه نخوان بفهمى، بعد خواهر شوهرم داشته به هر درى ميزده كه يه چيزى از زندگى من پيدا كنه 😔 با اينكه من با يه حرف ميتونستم كل زندگيش خراب كنم 😔 نكردم و نميكنم ولى كاش يه ذره زبون داشتم يا وجدان نداشتم 

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

خودش بچه ازدواج دوم بود ولى من هميشه ميترسيدم طلاق مامان و بابامو بزنن تو سرم 😔 هى چى كشيدم از دستشون نگم بهتره

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بی خیال خداروشکر که ازشون کشیدی کنار پس غصه خوردن نداره  پس سعی خودتو بکن طوری موفق بشی که به ...

دلم گرفت اخه به يكى همه جوره خوبى كنه بعد بفهمى پشتت چه كارا كه نكردن ... هى

دل اون چرا پر بود؟

خانواده هاشون سر يه پولى دعواشون شده بوده

2738
خانواده هاشون سر يه پولى دعواشون شده بوده

خب پس حرفاش از رو غیظ بوده خیلی جدی نگیر . یه را۵ جدید تو زندگیت پیدا شده زندگیت رو از اول بساز خوب کار کن سفر برو مطالعه کن مورد مناسب رو خدا در وقت مناسبش میذاره سر راهت.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن