2733
2739

هر کسی گرفتاره بخدا .. فقط میتونم بگم ...

این نیز بگذرد....

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحال شما ها ک از روی دلخوشی بیدارین

فكر نكنم دل خوشي وجود داشته باشه من كه دلم خونه دلم تنگه بابامه چشام باز نميشه از گريه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2728
😂😂😂😂

عااشق مشاعرم با شعرهای تخیلی

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
آدم وقتی ب بن بست برسه باید چ کنه؟

بیاد نی نی سایت😂

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
2740
وقتی ب جای گریه مجبور باشی بخندی و بریزی تو خودت  وقتی  باید بری و جایی رو نداسته باشی&nb ...

وای نگو😭فک میکردم فقط خودم اینجوریم ,حالا چیشده مگ عزیزم

من به کسایی احترام میزارم که لیاقتشو دارن، نه کسایی که انتظارشو دارن😊

ماه خندید به کوتاهی شور و شعفم

دست بردم به تمنا و نیامد به کفم

کشش ساحل اگر هست چرا کوشش موج؟

جذبه ی دیدن تو می کشد از هر طرفم

راه تردید، مسیر گذر عاشق نیست!

چه کنم با چه کنم های دل بی هدفم؟

پدرانم همه سرگشته ی حیرت بودند

من اگر راه به جایی ببرم، نا خلفم!

زخم بیهوده مزن، سینه ام از قلب تهی است

بهتر آن است که سربسته بماند صدفم!