2733
2734
اهان يعنى از طريق اسكيرين شات نميشه پيدا كرد؟

خير امكانش نيست 

زماني ك اكانتشوون حذف دائمي ميشه 

امكان برگشت نداره 

اگر شماره اي و حتي ردي از شناساييش داشته باشيد ممكن هست

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثه اينكه ديليت اكانت كرده باشه نميتونن

عزیزم تو برو من مطمئنم که میگم. جد و آبادشم برات درمیارن

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
2731

به فرش پیداش کنن فکر میکنی چه حکمی میدن؟ فوق جریمه در حق صندوق دولت دیگه زندان که نمیفرستنش تازه اگه شکایتتون رد نشه

به نظر من اگه تهدیدش رو ادامه نمیده ندیده و نشنیده بگیرید!

اینطوری راحت ترید

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2740
به فرش پیداش کنن فکر میکنی چه حکمی میدن؟ فوق جریمه در حق صندوق دولت دیگه زندان که نمیفرستنش تازه اگه ...

اون كه اره

ولى اگه طرف رفته باشه شكايت كرده باشه چى؟

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
اینستاگرام توی بایگانیش داره اگه براشون اسکرین هاروبفرستن کمک میکنه 

اخه دو نوع حدف داريم

حذف موقت حذف دائم

حذف دائم بشه روي سرور اينستا نميتونن پيداشون كنن

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
اخه دو نوع حدف داريم حذف موقت حذف دائم حذف دائم بشه روي سرور اينستا نميتونن پيداشون كنن

درسته ولی اگه حذف دائمی هم بشه خوداینستاگرام داره اگه ایمیل برای اینستابفرسته بااسکرین هاش اطلاعات اون طرف روبهش میده ومیتونه به فتانشون بده 

اون كه اره ولى اگه طرف رفته باشه شكايت كرده باشه چى؟

پیگیری میشه مطمئن باش ولی ازشکایتت مطمئنی اینجورادماحتی اگه مجازی هم باشه خطرناکن ولی همونپموقع که تهدیدمیکردمیتونستی خیلی سریع شکایت کنی وپیداش کنن

اون كه اره ولى اگه طرف رفته باشه شكايت كرده باشه چى؟

شکایت کرده باشه نگران چی هستید مگه شما هم تهدیدش کردید؟

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
درسته ولی اگه حذف دائمی هم بشه خوداینستاگرام داره اگه ایمیل برای اینستابفرسته بااسکرین هاش اطلاعات ا ...

ن نداره گلم 

ايميل اونطرف و مگ استاتر داره؟؟؟ 

اگر ميدوني كي و جيه 

اين شات شما فقط و غقط اماره محسوب ميشه ك ب علم قاضي كمك ميكنه

ولي اگر ك خير نفر ك نميدوني كي و چيه اومده شمارو تهديد كرده شمارو  بعدم حذف شده 

اگر تا مدت ديگه برنگشت

امكانش وجود نداره

2706