2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه معمولا دو هفته بعد از اولین روز پریوده اگه پریودات 28 روزه باشه

هم یه ۲۸ روزه بوده این ماه ۹ روز تاخیر داشتم 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2731
اصولش اینه که دو هفته بعد باشه ولی ممکنه

چون ۹ روز تاخیر داشتم این ماه 

دیشب هم درد زیر دل داشتم با این ک تازه دیشب پاک شدم 

گفتم شاید درد برا اونه 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

من پریودام بعد سقط عقب افتاده.ماه پیش 3رور تاخیر داشت.7اردیبهشت شدم تا 3روز پریود بیشتر نبودم.سیکل 8 و 11 و 13 اقدام داشتم.دیشب پهلوم و سینم تیر میکشید.شوهرم میخام بزور راضی ب اقدام کنم.بنظرتون تو این 3روز احتمال بارداری هست؟

همیشه تاخیر داری؟ شاید بارداری  شاید استرس داری  شایدم کیست داری

ن همیشه منظم بوده 

این ماه اینجوری شد 

بیبی هام هاله داشت 

رفتم سو نو گفت علایم بارداری داری 

واستادم ۴۰ پری برم آز ک ۳۷ پریود شدم 

میگن شاید بارداری شیمیای بوده ی همچین چیزی 

2740
اها  انشاءالله که سریع به خواسته دلت برسی  میتونی از کیت تخمک گذاری هم استفاده کنی  ...

اره استفاده کردم خیلی دقیقه 

ولی میگم چون این همه روز عقب انداختم شاید تخمک گذاری شده 

اها  انشاءالله که سریع به خواسته دلت برسی  میتونی از کیت تخمک گذاری هم استفاده کنی  ...

میشه منم راهنمایی کنید.الان تو روزای تخمک گذاری هستم سیکل 8و 11 و 13 اقدام داشتم امروزسیکل 15هستم.دیشب سینم و پهلوم تیر میکشید.سیکل 13هم کیت گذاشتم 2تا خط انداخت.میتونید بگین احتمال بارداری تو اون 3روز هست؟

میشه منم راهنمایی کنید.الان تو روزای تخمک گذاری هستم سیکل 8و 11 و 13 اقدام داشتم امروزسیکل 15هستم.دی ...

بله هست عزیزم 

اسپرم تا 5 روز تو بدن زنده میمونه 

ولی اگه میتونی تا روز 20 ادامه بدا عزیزم😘

بله هست عزیزم  اسپرم تا 5 روز تو بدن زنده میمونه  ولی اگه میتونی تا روز 20 ادامه بدا عزی ...

شوهرم دوس نداره.سردمزاجه بزور تو این روزا ازش خاستم.امروز ک سیکل 15هس شاید راضیش کردم ب اقدام.ولی حوصله نداره.گفتم تا امروز اقدام کنم اگه نشد دیگه نمیتونم راضیش کنم.امروزم سوز سوز میکنه قسمت پهلو چپ و راستم تا کشاله رانم البته خفیف

2706