2752
2734
عنوان

کدوم اسم مناسبتره

63 بازدید | 7 پست

برای ی خانم ۲۶ ساله کدوم اسم قشنگتره بین سه تا موندم

ارغوان

دلارام

نازگل

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم اسمم دلارامه. ارغوان قشنگتره. 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2731
من خودم اسمم دلارامه. ارغوان قشنگتره. 

حس میکنم خیلی سنگینه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
حس میکنم خیلی سنگینه

دلارام هم سنگینه عزیزم. ارغوان خوبیش اینه که مخفف نمیکنن و اسم رو کامل و با احترام صدا میزنن

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
دلارام هم سنگینه عزیزم. ارغوان خوبیش اینه که مخفف نمیکنن و اسم رو کامل و با احترام صدا میزنن

چن سالتونه شما از اول اسمتون دلارام بود

چن سالتونه شما از اول اسمتون دلارام بود

سی سالمه. بله عزیزم از اول اسمم همین بوده