2737
2739

سلام دوستان‌ ظهرتون به خیر

برای کلاس اول ابتدایی به نظرتون‌ لوح فشرده‌ تمام دروس‌ رو برای پسرم بگیرم تو تابستون‌ براش بگذارم تا آماده باشه‌ . برای اول ابتدایی 

مادر ها میگن اول خیلی سخت و سنگینه‌ 

اگه خوبه لطفا بگید چه نوع لوحی رو براش بگیرم  و چه کارهایی تو تابستون‌ انجام بدم تا بچه آماده باشه و کمتر اذیت شه در طی مدرسه

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

بزار تابستون بازی کنه کلاس ورزش وموسیقیبره والا بلا حروف الفبا را همه یاد میگیرن یکی ابان یکی دی هیشکی بدون یادگیری دوم نمیره سخت نگیره بزار بچگی کنه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینکار نکردم 

دخترم مهد میرفت بعد هم پیش دبستانی 

الان کلاس اوله و مشکلی نداره 

نیازی به اینهمه استرس و فشار نیست میرن مدرسه یاد میگیرن بذار شاد باشه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728

نه عزیزم بچه اگه قبلش آموزشهای اینطوری ببین وقتی می‌ره مدرسه فک میکنه همه رو بلد و به درس معلم گوش نمی‌دهند سی دی هم چون توی خونس با هوای پرتی یاد میگیره

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

بچه استرسی میشه فقط بازی اگر با بازی وشادی میتونی براش نمایش بازی کنی و حروف را بهش یاد بده یا مثلا وسط توپ بازی بگو راستی توپ با ت شروع میشه در همین حد

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
من اینکار نکردم  دخترم مهد میرفت بعد هم پیش دبستانی  الان کلاس اوله و مشکلی نداره  ...

آخه هر کی رو میبینم‌ میگن خیلی سخته و فشار کار زیاده ☹

از الان‌ استرس گرفتم برای سال آینده

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2738
بچه استرسی میشه فقط بازی اگر با بازی وشادی میتونی براش نمایش بازی کنی و حروف را بهش یاد بده یا مثلا ...

ممنون

بزار تابستون بازی کنه کلاس ورزش وموسیقیبره والا بلا حروف الفبا را همه یاد میگیرن یکی ابان یکی دی هیش ...

ترسیدم به خدا انقدر که میگن کار کن آماده باشه

اینکار نکن،چون اصلا نیازی نیس،چون یه کار اضافیه ،یه بار اضافی رو دوش بچه ،بچه ها تو این سن نهایتا ۱۰ دقیقه تمرکز دارن ،البته تو محیط کلاس و مدرسه ،تو خونه اینم ندارن.  معلم تو مدرسه با هزارتا بازی و شعر و نمایش و ... یه مفهوم رو بهشون یاد میده . تو این سی دی ها یه معلم میاد تدریس میکنه ،که برای بچه بسیار کسل کننده اس ، و شما نمیتونی انتظار داشته باشی بچه یکساعت پای ای وی بشینه و یاد هم بگیره .و یه مشکل دیگه هم داره ،اونم اینه که نثلا بعضی بچه ها  یادگیری تصویری دارن ،مثلا حرف  ب  رو با اون نقاشی که معلم پای تخته کشیده موقع تدریس ،یاد میگیرن و تو ذهنشون میمونه . بعد تو این سی دی یه جور دیگه یاد داده،بعد بچه گیج میشه و یه تصویر واحد تو ذهنش نمیمونه و همین میشه که تو حرف ب لنگ میزنه

هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.

سلام دختر من کلاس اوله . اصلا نیازی به این کارا نیست چون روش ها جدید شده و بچه ها انقدر باهوشن که سریع یاد میگیرن . توی کلاس دخترم دوتا شاگرد ضعیف تر بودن که اونا هم تا دی ماه دیگه راه افتاده بودن . اصلا و ابدا حروف و عدد و اینا باهاش کار نکنید روش ها کاملا تغییر کرده و گیج میشه معلم دختر من تا بهمن ماه برامون جلسات مداوم میذاشت به مادرا هم یاد میداد که تو خونه چی باید بگن . فقط و فقط دنبال معلم و مدرسه خوب باشید این کار ارزششو داره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
آخه هر کی رو میبینم‌ میگن خیلی سخته و فشار کار زیاده ☹ از الان‌ استرس گرفتم برای سال آینده

نه پیچیده نیست یه کم روشها عوض شده برای مادرها اولش سخته بفهمن چطوری باید با بچه کار کنند 

ولی برای بچه ها سخت نیست با تمرین زیاد در طول سال یادمیگیرن 

فقط شما استرس و عجله نداشته باش چون به بچه منتقل میشه و اضطراب باعث میشه یادگیریش مختل بشه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706