2737
2734

براتون سخت نمیگذره برا من خیلی سخته دوتا بچه با فاصله سه سال دارم کوچکی هنوز شیر میخوره اصلا وقت اضافه ندارم نمیتونم جایی برم بخوام برم سر یکساعت کوچکی خسته میشه گریه میکنه کسی هم ندارم بچمو بزارم پیشش خواهر ندارم مادرمم کم قبول میکنه که اونم شوهرم نمی زاره میگه بچه گریه میکنه اونجا 😞😞😞😞

دیگه دارم افسرده میشم 

به شوهرم حسودی میکنم از صبحی رفته بیرون راحت آزاد برا خودش می چرخه بدون دردسر خرید میکنه کار بانکی شو انجام میده بدون اینکه کسی بگه چرا دیر کردی خوشبحالش

منم تو خونه تو بچه ها مو تنها بردم حموم شستم خوابوندم خودم رفتم تند تند شسته نشسته حموم کردم اخراش هم بچه ام بیدار شد شروع کرد گریه شدن منم یهو گریه شدم آرزو یه حموم درست حسابی دارم

الانم باید غذا درست کنم براشون باوجود اینکه گریه میکنن 

همش باید تو خونه باشم چهار ساله همش بچه داری میکنم نه جوانی نه خوشی نه گردش همشو محرومم

قبل اینکه بچه دار بشم پولی نداشت شوهرم که بریم بگردیم آلان که داره بچه ها نمیذازن😞😞😞😖😖😖😖😖

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم شرایطم مثل توعه تازه خرید خونه و دکتر بچه ها و کارهای مدرسه بزرگه با منه وقتایی که بزرگه مدرسه اس بچه رو میزارم کالسکه میرم خرید دکتر آرایشگاه ریختو پاششون غذا میخان دعوا میکنن گاهی اوقات کم میارم افسرده میشم ولی راضی ام شکر مطمعنم بزرگ بشن دلم واسه این روزا پر میکشه

لایک نکنیییییییید
2738

اگه بگم ارزو دارم ی لحظه ب جات باشم باور میکنی؟من کلی وقت اضافه دارم..تفریح و شوهر پایه و خوبم دارم ولی بچه ندارم هیچی برام لذت نداره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

عزیزم امکانش و نداری برای چند ساعت بچه ها را مهد یا خانه بازی بزاری 

من به شما حق میدم 

واقعا سخته 

ولی شما باید بیشتر به خودت برسی 

بهترین کار اینه که بچه ها را برای چند ساعت جایی بزارید

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2706