2733
2734
عنوان

بدون غذای برنجی افطاری چی بدیم به مهمون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دعوت کنم واسه افطتر میخوام شله زرد و نون پنیر سبزی و شربت و هندونه و خرما و بامیه اینا بذارم واسه ...

با فلفل دلمه بذار یا کلم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2731
من پارسال اش رشته با کوکو دادم ، 

به نطرم راحته خرجم نسبت به آبگوشت اینا کمتره

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
لازانیا جامبو شلز بورک آش سوپ جوجه با نون فرنی شله زرد دلمه حلیم بادمجون و... بدون برنج ک ...

حلیم و چی ؟ اون چندتای اولو اصلا نمیدونم چیه😁🤣

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

سلام

من افطاریام سوپ، پنیر سبزی ، کوکو یا سیب زمینی سرخ شده با پاچین سوخاری

افطاریتونم قبول باشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738

مادیشب افطار بودیم جدا از پنیر و سبزی و خرما و بامیه و....

کشک بادمجان ،الویه و سوپ شیر درست کرده بودند

گاهی اوقات دستاشو ول کن ،ببین اونم ول میکنه یا محکمتر فشارشون میده!!

الویه درست نکنی..همش تشنه میشید

بالارفتن سن هیچ تاثیری درشعور آدما نداره!نهایتاً یه بیشعور پیرمیشی که فکرمیکنی هرچیزی ک میگی بقیه بایدبخاطر سنت قبول کنن واحترام بذارن...    
2706