2737
2739
عنوان

بدون غذای برنجی افطاری چی بدیم به مهمون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 117 پست
لپه رو خیس میکنم و بعدش نیم پز میکنم و با گوشکوب له میکنم برنج هم میپزم و له میکنم لپه و برنج و گو ...

ممنون از توضیحات کامل شما 

کاش مقدار برنج و لپه رو هم بگی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت حتما خوب میشه لپه وقتی کوبیده میشه باعث سفت شدن کوفته میشه دیگه وا نمیره برنجت نسبت ب لپه ...

ممنونم گلم ، فردا حتما امتحان میکنم خیلی لطف کردین😘😘 اگه گیر افتادم مزاحمتون میشم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2731
از سنگ نرمتر میخورم نون جو خالی هم خاظرم با یه کاسه اب جوش فقط افطاری بهم بدین

بیا ،،،قدمت رو چشم،،کدوم شهری?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
شیراز

وای،،،همشهری هستیم🏃🏃🏃🏃

شوخی کردم،،،من مشهدم😘

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

ماکارونی کوفته کتلت پیراشکی پیتزا به شرطیرکه خودت درست کنی موساکا یتیمچه للبته به روش فرانسویش درست کن قشنگ تره همون راتاتوییل

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ممنون از توضیحات کامل شما  کاش مقدار برنج و لپه رو هم بگی

قربونت 

من همیشه چشمی میریزم

ولی گوشت حداقل دوبرابر لپه کوبیده شده باشه

برنج له شده هم نصف لپه کوبیده شده باشه

سبزی هم خشک باشه خیلی بهتره 

ی مقدار از سبزی هم تو سسش بریزی خیلی خوب میشه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
ماکارونی کوفته کتلت پیراشکی پیتزا به شرطیرکه خودت درست کنی موساکا یتیمچه للبته به روش فرانسویش درست ...

فداتبشم من فارسیشم بلد نیستم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘