2737
2734
عنوان

بدون غذای برنجی افطاری چی بدیم به مهمون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سالاد اولویه کوکو یا شامی فلافل . من پارسال ب مهمونام همبگرخونگی با فلافل گوجه خیارشور نون پنیر سبزی و اش رشته دادم

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢
2740
من افطاری کوفته یا ابگوشت درست میکنم برا مهمون برنج درست نمیکنم کتلت الویه اش  این غذاها رو ...

کوفته بلد نیستم ، کاش یادم بدین خیلی دوست دارم 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

من دعوت کنم واسه افطتر میخوام شله زرد و نون پنیر سبزی و شربت و هندونه و خرما و بامیه اینا بذارم واسه شامم میخوام دلمه درست کنم با سالاد و ژله و مخلفات 

البته اگه برگ پیدا کنم فعلا ک نیس 😣

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

دلمه بادمجون

کوفته

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

لازانیا

جامبو شلز

بورک

آش

سوپ

جوجه با نون

فرنی شله زرد

دلمه

حلیم بادمجون

و...

بدون برنج ک تنوعش زیاد دونوع غذا بذار

ی سوپ یا آشم بذار با نون پنیر و اینا

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

اگه روزه باشن که بدون برنج خوبه ولی خب بچه ها ایناهم هستن که روزه نیستن من خودم جایی افطاری میرم فقط افطاری میخورم اصلا بعدش سر سفره شام هم نمیام میل نمیکنم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2706