2733
2739
عنوان

چرا باردار نمیشم؟؟!

4425 بازدید | 167 پست

سلام

طاعات و عباداتتون قبول

تاپیک زدم چون دیگه خییییلی کم آوردم، جایی برای زدن حرف دلم ندارم، فقط برای درددل اومدم.

الان ۴ ساله که برای بارداری اقدام میکنم، بار اول با اولین اقدام باردار شدم ولی تو پنج ماهگی مرگ داخل رحمی اتفاق افتاد.

بار دوم یک سال بعد بعد از چهار ماه اقدام باردار شدم که تو هفت هفته بازم قلبش ایستاد و سقط فراموش شده بود.

الانم پنج ماه اقدامم و خبری از بارداری نیست.

قبلش بگم تمام آزمایشات ایمنی و انعقادی تحت نظر بهترین دکترای ناباروری و سقط مکرر تهران (مثل رزاقی و ....) انجام شده و همه رو هم تو رویان یا ابن سینا انجام دادم.

خودم مشکل رحم دوشاخ و انعقاد خون دارم که باید تو بارداری هپارین و آسپرین مصرف کنم و همسرم هم مورفلوژی اسپرمهاش لب مرزه که داره دارو مصرف می کنه.

خلاصه کم کاری تو درمان نداشتم. دوست ندارم iui ,ivf کنم وواقعا پولشو ندارم .بچه از پرورشگاه هم نمی خواهم بیارم.

پس تورو خدا راه حل بهم پیشنهاد ندید.فقط خیلی داغونم و جایی برای درد و دل می خواهم .همین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخه مشکل ناباروری دیگه نداشتم، تخمدان هام فعالند و پریودهام کاملا منظمه، هورمونهای تخمدانی هم همه نرمالند. کم آوردم به خدا.شدیم مضحکه و حرف دهن همه.

پسر جاریم پنج سالشه، دیروز می گفت زن عمو شما چرا بچه نمیارید؟

با پرسنل محل کار رفتیم کاشان خیر سرم اردو. همه اتوبوس در مورد بارداری من حرف می زدند و نظر می دادند.

دارم دیوانه میشم از این همه حرف و فشار.

چرا برای مردم جا نیوفتاده که ازدواج و بچه دار شدن مساله کاملا شخصیه و اگه کسی در حال اقدامه و نتیجه نمی گیره لابد یه مشکلی داره دیگه!!

هی پرسیدن و پرسیدن فقط نمک روی زخم پاشیدنه.

2738
عزيززم الهي كه به حق همين ماه رمضان  خبراي خوشي بشنوي

ممنونم عزیزم ، مرسی دعام کردی

به خدا خیلی خسته و نا امیدم.

نمی دونم شاید من صبرم کمه، ولی به همین ماه قسم، کم آورررررردم.

شوهرم رو دوست دارم ، زندگیم رو دوست دارم . آخه چرا باید برای یه بارداری ساده که بعضیا ناشکریش رو می کنند . انقدر اذیت شم؟ 

تاپیکهام رو ببینید ، همه کار کردم دیگه، از عکس رنگی و هیسترو سونو بگیر تا انواع و اقسام دارو ها و .....

دررررررد کشیدم و می کشم و هنوز سر نقطه اولم.

یعنی هییییییییییچ

عزیزم برای رحم دو شاخ رزاقی نظری نداد؟ نگفت باید عمل بشی؟؟!!

نه گفت رحمت کاملا دو شاخه و سپتوم بلند نداره، تو بارداری طول سرویکس رو اندازه میگیریم اگه کوتاه شد سرکلاژ می کنیم، بعدم که رفت آمریکا.

الانم مشکل اینه که باردار نمیشم!!!!

نه گفت رحمت کاملا دو شاخه و سپتوم بلند نداره، تو بارداری طول سرویکس رو اندازه میگیریم اگه کوتاه شد س ...

پس چرا هیسترو کردید؟ واسه دو شاخ بودن یا علت دیگه ای داشت؟؟

خدایا شکرت
عزیزم از زندگیت لذت ببر.گور بابای حرف مردم.قدر زندگیتو بدون

به خدا تلاشم رو می کنم ولی آدمه دیگه کم میاره.

هر مهمونی و افطاری و عروسی و دورهمی باید بحث من مطرح شه؟؟؟

چرا دیگران خودشونو جای آدم نمی ذارند؟

یه عده مدام راه حل میدهند، 

Iui کردی؟؟ ivf کردی؟؟؟ تخمک اهدایی چی؟؟ رحم اهدایی چی؟؟؟

چرا از پرورشگاه نمیارید؟؟؟

نمی دونم شاید یه روز همه این کارها رو هم انجام بدم، ولی الان از لحاظ روحی در شرایط پذیرش این حرفها نیستم، کم میارم، می برم.