2737
2739
عنوان

خخخخخخ

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه جور ادمی هست اینجا دگ  وقتی نظر خواهی میکنی دگ نباید بی احترامی کنی ب کسایی ک میان نظر مید ...

خب شمام از نظر ایشون محترمانه نظر ندادین

یا باید تاپیکو ترک میکردین 

یا هم نهایتا میگفتین نمیپسندم

اینا نظر نمیخوان

اینا تعریف میخوان

میگید نه یبار با حرفشون ، ری اکشنشون ، قیافشون... مخالفت کنین اگه با ۱۷ روش سامورایی حالیتون نکردن ک اشتباه میکنی و از قشر با فرهنگ جامعه‌اند( در حالی ک فوشایی ک ب عمرتون نشنیدین ب خودتون و خانواده.. همه میدن ) من اسممو عوض میکنم

البته شوخی بود 😂😂 خیلی ها هم باجنبن بی نهاییت..

یادم تورو فراموش..
2728

زشت کلمه خوبی نیست یه جور توهین هم حساب میشه وقتی تو اول توهین میکنی انتظار ادب رو از اون داری

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2740
سلام خب یا سکوت میکردی یا میگفتی چه قیافه مهربونی داری   اینجوری بهتر بود تا رک بگی زشتی & ...

یعنی هرکی گفت چه قیافت مهربونه منظورش اینه داغونه؟  

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
خوش ب حالت من بمیرمم روم نمیشه ب کسی بگم‌زشت مستقیم حتی خارشوهرایمیمونم که همش ب من میگن زشت

عزیزم...نمیدونم ولی من رک بودن خودمو دوس دارم 

توام بگو داداشتون ک دیوونم شده فعلا 😆

2706