2410
2553
عنوان

خخخخخخ

532 بازدید | 65 پست

دختره عکس گذاشته بود نظر خواسته بود گفتع بود خوشکلم یا زشتم 

من گفتم ببخشید اما زشتی

هر چی از دهنش در اومد گف

میخواستم فقط بگم خانوما وقتی اینقد حساس هستید چرا دگ نظر میخواید

ینی فقط میاین عکس میزارین همه قربون صدقتون برن بگن چ نانازی خب از نظر یکی ممکنه نباشی

تحمل نظر منفی نداری نیا نظر خواهی کن دگ چرا فش میدی |:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اینجور مواقع سکوت کن و برو بهتره چون خیلیا حرف حقیقت  رو دوست ندارن  بشنون

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714

دلی جانم تو کنکورت سوالای بخش نی نی سایتو بالا میزنی حتما. دکترای پیوسته مشکلات زنان ایران قبول میشی 😂😂

برو دخترم نیا روان تو اینجا آلوده کنی

بدین وسیله از کلیه رفقای خوب خود در سایت خداحافظی نموده و برای کلیه بازماندگان، پیشرفت و شادی را از درگاه پروردگار آرزومندیم /(^_^)\ با تچکر از نی نی یارها بخصوص 5 مهربان و بجز نی نی یار 3  
خب شمام اینقد رک نباید میگفتین  یکم کلمه هاتونو عوض میکردین

همه جور ادمی هست اینجا دگ 

وقتی نظر خواهی میکنی دگ نباید بی احترامی کنی ب کسایی ک میان نظر میدن 

دقیقا همینجورن 

ولی من یکیو نپسندم‌نمیگم زشت !

چون بر این اعتقادم هیچ افریده ی خدا زشت نیس ...

میتونیم جنبه های مثبتشو بگیم ...

ولی منم یبار ب ینفر گفتم‌چشمات قشنگن گیر داده بود ینی کل صورتم‌قشنگ‌نیس😐

2706