2733
2734
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203799 بازدید | 1049 پست

یعنی تو هر تاپیکی که میرم دو سه تا گشت ارشاد کاملا بی ربط به موضوع تاپیک پیدا میشه🤔

خدایا پروردگارا بار الهی روزی میرسه که ما رو از دست این ارشاد کنندگان که فکر میکنن الان دیگه ردیف اول بهشت مال خودشونه نجاتمون بدی؟ 

چون از دیشب خیلی ها ریپلای کردن اون پست رو منم هزار بار خوندمش فقط یه احتمال منفیه من گفتم جاریت نف ...

خود دانی اما اینو دوستانه برای ایندت میگم بعضی وقتا یه جرقه یه انبار کاه رو به اتیش میکشه اومید وارم اون حرف تو نشه جرقه زندگی استارتر همون پست تو میبینی چند تا خانوم رو تو تاپیک از این رو به اونرو کرده پس وای به حال دل استارتر

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاربر سارینا حرف بدی نزده چه خبره همه توهین کردین بهش.به چه حقی! احتمالها زیاده.حتی میشه گفت اون جاری از خیانت شوهر خودش خبر داشته خواسته زندگی استارتر رو هم خراب کنه و اون داداشا رو خراب جلوه بده..احتمالها زیاده.خود استارتر با گذروندن چنین زجری بهتر میدونه تو خونش چه خبره

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
بله .من هم تاپیک قبلیشونو خوندم و به این نتیجه رسیدم همون دعای خیر در حق ایشون و امثال ایشون کافیه ...

عزیز حرفتو قبول دارم ، فقط رو کلمات تندرو  و افراطی که گفتید  توضیحاتی هست.

(مسئولین کشور جوان‌های انقلابی را گرامی بدارند؛ این‌ همه جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را برخی از گویندگان و نویسندگان نکوبند به اسم افراطی و امثال این‌ها. جوان انقلابی را باید گرامی داشت_رهبری معظم)

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
نه خب هرکسی مختار بیاد توو تاپیک کسیو مجبور نکردن اولشم بگو ترسوا نیان خخ

باشه 😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈پس میریم تو فاز ترسناک. 

یه لحظه صبر کن. الان تو فاز رقصم. بعدا میریم تو فاز ترس 😂😂😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
حالا نمیدونم میگم کاش نفرین نمیکردم  کاش هیچ وقت نمیشنیدم برادر شوهرم خیلی وقتا بهش مشکوک میش ...

عزیزم شما حق داشتی نفرین کنی.والا نگاه به الانه زندگیت نکن که آرومه و خداروشکر از هم نپاشیده

اگه هفت سال  پیش شما از روی عصبانیت،اصلا به همسرت فرصت توضیح و پیگیری نمیدادی و پاتو میکردی تویه کفش که طلاق و فلان و.....و زندگیت از هم پاشیده میشد چی؟؟؟؟؟؟اون اصلا هدفش داغون کردن زندگی تو بوده.سعی کن فراموش نکنی.

اتفاقا شما خیلی هم ساده بودی و برخورد جدی نکردی،وگرنه باید پدرشو درمیاوردی.

الانم اصلا به خودت تلقین نکن.تو فقط سپردی به خدا که جوابشو بده.

البته این اتفاقی هم که افتاده،تقصیر خودشون بوده)هم جاریت هم شوهرش(اصلا عذاب وجدان نگیر

نمی دونم چرا نمی تونیم نظر و اعتقادات مخالف خودمو بپذیریم ... احترام حسی که متاسفانه خیلی کم شده . ه ...

متاسفانه این حرفی که گفتین رو متوجه نمیشن از دیشب هرکی محترمانه نظرمو نقد کرده محترمانه جوابشو دادم. اما اکثرا شعور و شخصیت خودشون رو نشون دادن که چقد پایینه.و منم مجبور شدم با ادبیات خودشون باهاشون صحبت کنم که متوجه بشن.

{ جانی دپ سابق }
جاریت که گفته بود با عشق ازدواج نکرده خوب طلاق بگیره خیال همه رو راحت کنه شاید با عشق ازدواج کرد و م ...

اره همیشه هم از این موضوع میناله 

حالا نمیدونم میخواد چیکار کنه چون من قطعا به زندگی و مشکلش نزدیک نمیشم  و کاری باهاش ندارم 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
کاربر سارینا حرف بدی نزده چه خبره همه توهین کردین بهش.به چه حقی! احتمالها زیاده.حتی میشه گفت اون جار ...

والا بخدا اونم نظرشو گفت بعضی ها تو تاپیکا دنبال قاتل بروسلی می گردن

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
باز کردن گارد یعنی پرت شدن تو یه اقیانوس تاریک و بی انتها که معلوم نیست چه جوری ازش بیرون بیایی بهشو ...

اره  اصل مشکل همینه 

ترس 

ما میترسیم که بپرسیم و خدا سنگمون کنه 

میترسیم بپرسیم و خدا بهمون حور و پری و خونه بهشتی نده 

میترسیم بپرسیم و خدا از موهامون اویزونمون کنه 

و مهممتر از همه میترسیم بپرسیم و جوابی پیدا نکنیم 

2706