2733
2734
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203799 بازدید | 1049 پست
خخخخخ چقد با حالی تو. استارتر وقتی تاپیک زده قطعا میدونسته کسایی هستن که احتمالات منفی رو درنظر بگی ...

فعلا کسی که ارزش نداره توییی زمین گرده بترس از اون روزی که شک بشه خوره جونت اونوقت انقد راحت تیشه نمیزنی به ریشه زندگی کسی

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه گویا حدس ما خیلی غلط نبوده .... نمونه جملات کتابهای مورد علاقشون اینه : 

این درحالیه که توصیه ها و احادیث بسیاری درباره پرورش کودکان با چاشنی یادخدا و اعتقادات داریم:

رسول خدا (ص) فرموده اند: «فرزندان خود را به سه خصلت تربيت كنيد: محبت پيامبرتان و محبت خاندان او و قرائت قرآن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
فعلا کسی که ارزش نداره توییی زمین گرده بترس از اون روزی که شک بشه خوره جونت اونوقت انقد راحت تیشه نم ...

شماها بی ارزشید که وقتی کسی باهاتون مخالفه بهش توهین میکنید. واقعا انسان بودن هم ارزوست. 

{ جانی دپ سابق }
چقد ساده ای تو دختر. رفتن به اون گفتن بیاد الکی بگه شوخی بوده. بهش گفتن تو که باهاش صمیمی هستی نزار ...

چرا الکی الکی میخوایندزندگی دو نفر را ازهم بپاشید و بدبین کنید نسبت به هم

خوبه دارید میبینید در مورد اینه که چوب خدا صدا نداره

خوبه یکی به خودت بدون هیچ دلیل محکم اینو بگه

شماها بی ارزشید که وقتی کسی باهاتون مخالفه بهش توهین میکنید. واقعا انسان بودن هم ارزوست. 

همون تو یه نفر انسانی برای همه بسه  

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃
متاسفانه گویا حدس ما خیلی غلط نبوده .... نمونه جملات کتابهای مورد علاقشون اینه : 

بله .من هم تاپیک قبلیشونو خوندم و به این نتیجه رسیدم همون دعای خیر در حق ایشون و امثال ایشون کافیه

کلا از دو دسته آدم برحذرم .یکی روغنفکرهای غرب زده که میگن اهل مطالعه هستند و شمارو دعوت به مطالعه درباره حقیقت به سبک غربی میکنند و دوم انسانهای متحجر و افراطی.

در پناه الله .

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 
چرا الکی الکی میخوایندزندگی دو نفر را ازهم بپاشید و بدبین کنید نسبت به هم خوبه دارید میبینید در ...

عزیزم این یه چور مرضه 

چرا الکی الکی میخوایندزندگی دو نفر را ازهم بپاشید و بدبین کنید نسبت به هم خوبه دارید میبینید در ...

اگه تو یه سایت عمومی تاپیک بزنم و داستان زندگیمو بگم و تاپیک رو هم قفل نکنم قطعا باید منتظر شنیدن احتمالات منفی هم باشم. 

{ جانی دپ سابق }
این درحالیه که توصیه ها و احادیث بسیاری درباره پرورش کودکان با چاشنی یادخدا و اعتقادات داریم: ر ...

خانم جان کارتون درست نیست من تاپیکمو معرفی کردم که اسکرینشو اینجا بزاری؟ کتاب رو بخون اگر غلطی توش می بینی با استدلال منطقی رد کن و اگر نه لطفا به فکر فروبرو 

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
اگه تو یه سایت عمومی تاپیک بزنم و داستان زندگیمو بگم و تاپیک رو هم قفل نکنم قطعا باید منتظر شنیدن اح ...

منفی اره اما چرت و پرت نه 

2706