2737
2739
عنوان

جاری و برادر شوهر لاشخور من

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 67 پست
اینجا ادم بیشتر از همسرش حرص میخوره تا دیگرون..بقره بیلن بگن خودت رو بنداز تو چاه ،ادم ک نمیندازه،،ه ...

اولا میگفت ما برادریم فرقی با هم نداریم خونه من باشه یا اون ،،به نظرتون فرق نداریم ؟ حرفش رو نفهمیدم واقعا ،مگه میشه یعنی منو جاریم فرق نداریم ؟!  

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا میگفت ما برادریم فرقی با هم نداریم خونه من باشه یا اون ،،به نظرتون فرق نداریم ؟ حرفش رو نفهمیدم ...

اون جیب این جیب نداره..اولاش همه این رو میگن بعد ک بچه دار شدند هرکسی فکر زندگی  و زن و بچه خودش هست ..کسی زرنگه ک از اول فکر زندگی خودش باشه

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
2742
بگید من دخالت نمی کنم ولی اینده بچه هامون چی میشه وقتی که از لحاظ سرمایه احساس حقارت کردندبین بچه ها ...

همشو گفتیم ،میگن ما پس نمیدیم ،نمیدونم چجوری دلشون راضی میشه برن تو خونه ای که چشم منو شوهرم دنبالشه تا ابددددد

اون جیب این جیب نداره..اولاش همه این رو میگن بعد ک بچه دار شدند هرکسی فکر زندگی  و زن و بچه خود ...

آره الان من  تو اپارتمان با 18خانواده دیگه هستیم مغز برامون نمونده ،طبقه آخریم بدون اسانسور ،حتی کمد و کابینت هم نداره ،خودم دو سه تا خریدم ،آیا این انصافه ،،،اون خونه ای که بردن حتی دو تا دستشویی داشت ،،،دارم سکته میکنم

2740
آره الان من  تو اپارتمان با 18خانواده دیگه هستیم مغز برامون نمونده ،طبقه آخریم بدون اسانسور ،حت ...

کازی نمیشه کرد اونا هم ک با کلک و نامردی به دست اوردن حتما چوبش رو میخورند در اینده ،شک نکن ..ببین این خونه هم ک حس بدی دارید ،با توجه ب شغل همسرت .ببین میتونید وام بگیرید اینجا رو بفروشید به جاش خونه دیگه بگیری ..البته با توجه ب شغل همسرت و اینکه خونه دیگه رو ببینی مطمن بشی بعد اینجا رو بفروشین .

چقدر بیانت زشت بود😏

شما شوهراتون  مادرشو میبره دکتر ،سریع میاین تاریک میزنیین هزار تا بد و بیراه به شوهر و مادر شوهرتون میگید ،حالا من خونه ویلایی بزرگم رو مفتی بردن ،،،،هیچی نگم!بیشتر از این باید می گفتم   

کازی نمیشه کرد اونا هم ک با کلک و نامردی به دست اوردن حتما چوبش رو میخورند در اینده ،شک نکن ..ببین ا ...

قیمت نمیکنه اینجا ،فرسودس تعمیر شده ،،،ولی خونه خودمون تازه و نو به همین راحتی اونا صاحب کلی سرمایه شدن ،،،ای خدااااااا

قیمت نمیکنه اینجا ،فرسودس تعمیر شده ،،،ولی خونه خودمون تازه و نو به همین راحتی اونا صاحب کلی سرمایه ...

سخته ..ااگه دوسال کامل نگذشته از ازدواجتون  وام ازدواج هم نگرفتید ،وام رو بگیرید میشه شصت میلیون ..خونخ رو هم بفروشید جای دیگه بگیرید ..یا اینجا رو اجاره بدید برید جای دیگه ..جاری هم خونه جدید صاحب شده هم اینکه شما اومدی خونه قبلیش !!!من ک نمیتونن تحمل کنم 

ببخشيد بي عرضگي از شوهرت بوده..دنياي حرص هم بخوري ديگه گذشته.مدارك رو به وكيل نشون بده ببين كاري ميت ...

شوهرم  نمی ره وکیل بگیره میگه نمیخوام برادریمون خراب شه، ،آخه این چه جور برادریه که خونتو بالا بکشه 

2706