2733
2734
عنوان

چقدر به از چشم خدا افتادن اعتقاد دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 30 پست

ندیدم 

دایی ام سهم ارث خاله هام نمیده الان یه خونه 1 میلیاردی زده به نام پسرش روز به روز هم پیشرفت می کنه

یا مادرشوهر مادرم که داره پادشاهی می کنه و 3 تا خانواده جلوش سر خم می کنند درحالی که کلی توهین و نفرین می کنه مادرم رو که حمومش می کنه پی پی شو تمیز می کنه جواب زحمتش اینجوری میده با فحش

یه نگاهی به وضع کش.... بندازی میبینی کسی حتی خدا به اونا هم کاری نداره

همه شون رفتن تا روز قیامت حساب پس بدن

مامان جاریم ومادرشوهرمم ایناهمسایه هستن ازقدیم..مادرشوهرم زن مومن وباخدایی هست..وقتی پدر جاریم فوت میشه مامانش خونواده شوهرشو دیگه نمیذاره خونش..مادرشوهرم میگه مامان بزرگ جاریم هرروز میومد یک ساعت گریه میکرد جلوی درخونشون..میگفت توروخدا بدار نوه هامو ببینم جیگرم اتیش گرفته..ولی این نمیذاشت..میگه چندبارم دلیلشو پرسیدم گفت ماخونوادگی ازخونواده شوهر خوشمون نمیاد..میگه ی روز پیرزنه دستاشو برد بالا گفت من میمیرم ولی شماهایبینین که این زن چطورآواره میشه.خیرنمیبینه توزندگیش..چندسال نگذشت که زن به روزی افتاد که خدا سر کافرهم نیاره..بدترین زجرهای دنیا روکشید..من به نفرین خیلی اعتقاددارم ومیترسم..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی😊بعدم این دنیا دار مکافاته هرکاری کنی نتیجش بهت برمیگرده یجوری ک قشنگ بفهمی این بلایی ک اومد سر ...

یعنی منی که الان باردار نمیشم ؟یعنی یه گناهی کردم که خدا حاجتموقبول نمیکنه؟

اصلا اعتقاد ندارم کسی از چشم خدا بیفته ، مگه نعوذبالله با بچه ی پنج ساله طرفیم که لجبازی کنه ، داریم ...

چراعزیزم می افته..انسان اگرتوبه نکنه وهرروزم بیشترازقبل ظلم کنه ازچشم خداهم می افته..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

نه بارداری ربطی نداره البته اگه واقعا بی ربط باشه بستگی داره سرنوشت کسی چجوری باشه ولی ممکنه ساید کاری کردی ک سرنوشتت عوض شده 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
اصلا اعتقاد ندارم کسی از چشم خدا بیفته ، مگه نعوذبالله با بچه ی پنج ساله طرفیم که لجبازی کنه ، داریم ...

آدم ظالمی که خیرش به هیچکس نمیرسه....چرا نیفته....نمیدونم من که همچین اعتقادی دارم

2738

چه ربطی داره....من منظورم ظلم بزرگیی هست که خودت واقفی بهش مثل حق خوری کسی زندگی خراب کردن دل شکستن ...

نه همه چیز که مجازات نیست یچیزایی هست که به صلاح ادمه. منم دیروز رفتم دکتر تو مطبش سونو کرد گفت قلب نداره حالا موندم اینم به صلاحه یا من گناهی کردم از طرفی اگه من گناهی کردم چرا شوهرم و پدر مادرم باید تاوان بدن و غصه بخورن.

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖

همیشه اینطور نیست

خدا دوست داره بنده هاش برن در خونه اش

گاهی اگر حاجت رو راحت بگیریم، یادمون میره بازم بریم پیش خدا. واسه همین یه خورده معطلمون میکنه که یادمئن بمونه چیزایی که داریم از کجاست

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
چراعزیزم می افته..انسان اگرتوبه نکنه وهرروزم بیشترازقبل ظلم کنه ازچشم خداهم می افته..

عزیزم نوشتم که اگر پشیمون بشه ، در ضمن خدا تا آخرین دقایق مردن هر انسانی به توبه ی اون امید داره و اون و میبخشه 

آدم ظالمی که خیرش به هیچکس نمیرسه....چرا نیفته....نمیدونم من که همچین اعتقادی دارم

همون آدم ظالم هم اگر توبه کنه خدا میبخشه ، مثل حُر ، خدا مهربونتر و بخشنده تر از باور زمینی ماست 🤗

همون آدم ظالم هم اگر توبه کنه خدا میبخشه ، مثل حُر ، خدا مهربونتر و بخشنده تر از باور زمینی ماست 🤗

اره اگه توبه کنه...نکنه که نمیبخشم من منظورم همینه که طرف عذاب وجدانی نداره و به اینکار ادامه میده

2706