2703
2553

مثلا کار نادرستی که منجر به این مسئله شده....بین اطرافیان دیدین؟مثلا خیانت کنه طرف یا حق کسی رو بخوره و نتیجش رو بدجور ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خیلی😊بعدم این دنیا دار مکافاته هرکاری کنی نتیجش بهت برمیگرده یجوری ک قشنگ بفهمی این بلایی ک اومد سرت بخاطر کدوم کاره 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2714

به قول ایت الله فاطمی اونی ک گناه کرد اما عذاب وجدان نگرف وپشیمون نشد ازچشم خدا افتاده ...واما خیلی دیدم کسایی ک حق خوردن مسخره کردن اخرش ب تاوانشو دادن حق الناس رو باید جبران کرد هرچقد توبه کنه بی فایدس خدا ممکنه بایه مشکلی یاسختی همین دنیا تلافی کنه واین یعنی عدالت خدا

خدا جواب بدی همه رو میده فقط باید صبور باشیم

حق الناس رو هم تحت هیییییچ شرایطی نمیبخشه مگر اینکه طرف  رو راضی کنه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

اصلا اعتقاد ندارم کسی از چشم خدا بیفته ، مگه نعوذبالله با بچه ی پنج ساله طرفیم که لجبازی کنه ، داریم راجع به خدایی حرف میزنیم که اول هر سوره ی قرآنش تاکید بر مهربونی و بخشندگیش داریم ، هیچ موجودی توی دنیا وجود نداره که اشتباهی کنه و اگر در لحظه پشیمون بشه یا حتی خیلی بعدتر خدا بخشیده ، اون اتفاقات بدی هم که میفته براش نتیجه ی اشتباهش تو همین دنیاست نه انتقام و لجبازی خدا 

من خودم یه اشتباهی بکنم سه سوت خدا مجازاتم میکنه 

کسی اذیتم کرده دیدم تاوانش پس داده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من یکیو میشناسم رفت زن دوم گرفت از زن اولش سه تا بچه داشت زن دومیو رو میبرد خونه زن اولیه باهم میرفتن تو اتاق کارشونو میکردن زن اولی هم براشون غذا درست میکردو کلفتی میکرد چاره ای نداشت هیچکسو نداشت بهش پناه ببره خیلی مظلوم بود یه بار که با دومیه رفته بود حموم آتیش گرفتن نمیدونم چجوری مثه اینکه برق اتصالی کرده بود مرده به درک واصل شد زنه هم سوختگی درجه بالا داشت نمیدونم مرد یانه ولی اگرهم زنده باشه نمیتونه دیگه زندگی کنه

2706