2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر اصلا رفتین مشاوره؟

چرا اینهمه حرف از طلاق میزنن همونقدر که بچه تو محیط ناارام دچار مشکل میشه  فرزند طلاق هم دچار مشکل هست

مراجعه کنید مشاور یا از بقیه کمک بگیرید یا راه های دیگه

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
مطمئنم نمی ذاره بچمو ببرم

طبق قانون تا هفت سالگی بچه پیش مادرشه اونم نذاره تو برو شکایت کن خودشون مامور میفرستن در خونه ازش میگیرن میدن  بهت .. بعدشم تو دادگاه دلیل طلاقتو بگی خودشون تست سلامت روان میگیرن ازش 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728

بچه تا هفت سالگی باید پیش مادرش باشه. اگر نذاشت زنگ بزن ۱۱۰.

بچه رو حتما ببر باخودت ممکنه پدرش یه بلایی سرش بیاره. به پلیس بگو از ترس جون خودم و بچم دارم از این خونه میرم.

مطمئنم نمی ذاره بچمو ببرم

ببر هیچ کاری نمیتونه بکنه

تازه اگه بتونی ثابت کنی که مشکل عصبی داره بعد. هفت سال هم بچه بهش نمیدن

شوهر من بد. بود ولی کتک نمیزد. یه مدت فحاشی میکرد اونم من چند. بار. قهوه ای کردمش الان مدتهاست خفه شده

2740
دیگه الان طلاق دیره به خاطر پسرم موندم دلم اتیش میگیره براش وقتی حرص میخوره و دستش و گاز میگیره  ...

بارداري؟

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
استارتر اصلا رفتین مشاوره؟ چرا اینهمه حرف از طلاق میزنن همونقدر که بچه تو محیط ناارام دچار مشکل میش ...

من خودم رفتم مشاور گفته باید به شوهرت بگی بیاد اینجا به شوهرم گفتم گفت من نمی یام برو حرفای منو به مشاور بگو.منم دیدم نمی خواد بیاد ولش کردم

بچه اسیب میبینه بروپیش مشاور میخواستی جدابشی چرابچه اوردی اون بچه امانت خداست یادت باشه هم پدرمیخواد ...

به خاطر بچم می خوام برم که زندگی پر تنشی نداشته باشه یا پیش من بمونه یا پدرش خشونت نبینه

به خاطر بچم می خوام برم که زندگی پر تنشی نداشته باشه یا پیش من بمونه یا پدرش خشونت نبینه

یه مورد مشابه شما بود. از بعد از بارداری شوهرش کتکش میزد. بعد رفتن مشاوره شوهره گفته بود زنم از وقتی باردار شد دیگه رابطه نداشتیم. 

زنه شبها پیش بچش می خوابید. چون میترسید یه اتفاقی برای بچه بیفته.

بعضی مردا نیازشون رو نمیتونن بیان کنن.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706