2737
2734

لعنت به هر چی مرد عوضیه ( شوهر خودم و میگم)

منظورم به شما نیست استارتر 

یاد. بدبختی های خودم سر بارداری اولم و بعد زایمانم افتادم😭😭😭

خدا باعث و بانیش و لعنت کنه اون خواهرشوهر کثافت الان سه سال گذشته پسرم به خاطر اون همه فشار عصبی که بهم وارد کردن خیلی پرخاشگر و. بیقراره

منم زنگ زدم بابام باهاش حرف زد بعدش به من زنگ زد جریان رو که گفتم گفت حاضرشو فردا میام ببرمت شهر خودمون.

حالا به نظرتون چیکار کنم بچه ام 3 سالشه نمی ذاره اونو ببرم.تک و تنها پیش کی می ذاره میره سر کار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوادم در جریانن می گفتن باشه باهاش بساز. دیروز کم مونده بود خفه شو دستشو گذاشته بود رو صورتم داشت ...

شوهرت روانیه

بچه محیط اروم باید بزرگ بشه این کارا چیه جلو بچه

زنگ بزن تیمارستان ببرنش یا طلاق بگیر

زندگی اینجوری جلو چشم بچه فقط بجه رو عصبی و افسرده میکنه

متاسفم برای مردای بیشعور و مادرای بیشعورشون کا درس تربیت نکردنشون

واسه یه آدمایی وقت میذاریم که پدر و مادرشون هم واسه تربیتشون وقت نذاشتن...
منم زنگ زدم بابام باهاش حرف زد بعدش به من زنگ زد جریان رو که گفتم گفت حاضرشو فردا میام ببرمت شهر خود ...

وثتی اونـسرکاره بچت رو بردار با بابات ببرید

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
2731
شوهرت روانیه بچه محیط اروم باید بزرگ بشه این کارا چیه جلو بچه زنگ بزن تیمارستان ببرنش یا طلاق بگیر ...

بچه ام از وقتی چشم باز کرده منو دیده که زیر لگدم بیچاره بچم ترس گرفته از همه چی می ترسه.

دیروز داشت می گفت نزن نکن.

بیشعور شوهرم برگشته می گه بازی می کردیم چیزی نیست.

منم زنگ زدم بابام باهاش حرف زد بعدش به من زنگ زد جریان رو که گفتم گفت حاضرشو فردا میام ببرمت شهر خود ...

میری دادگاه برگه میگیری بچه ات و میبری اگر هم بخواد ببینه باید بره دادگاه وقت براش تعیین بشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740

بچتم به زور و دعوا ببر برو

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه اسیب میبینه بروپیش مشاور میخواستی جدابشی چرابچه اوردی اون بچه امانت خداست یادت باشه هم پدرمیخواد هم مادرحتی والدین بد فقط سه سالشه این روزابراش میشه خاطره ی بد وبعدها ناراحتی اعصاب میگیره برو دکتر برای شوهرت داروبگیر نمیتونی بهش محبت کن و ببرش روانشناس ودرمانش کن که خشونتش بره بچه رورها نکن

بچت خیلی کوچیکه نیاز به مادر داره..نمیشه تنهاش گذاشت..اساسی حل کن مشکلت رو بخاطر بچت..ببرش روان پزشک..کلی باهاش صحبت میکنه و یه داروهایی میدن که ذهن رو کامل اروم میکنه و ضدپرخاشگریه بنظرم موثره این روش..زندگیت خراب نکن..اینده بچت هم با طلاق از بین نبر

2706