2737
2734
عزيزم نظر لطفته منم يه مادرم مثل بقيه مادرا گاهي خوش اخلاق و با ذوق، گاهي هم بي حوصله ايمان دارم ...

چقد قشنگ حرف زدی....❤❤❤❤❤❤❤انءشالله عاقبت بخیری دختر نازتو ببینی🤲🤲🤲🤲

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهي فدات شم مرسي از دعاي خيرت❤️❤️❤️❤️

به به عزیزمممم 😍😍

چقدر باسلیقه عزیزمممم ...کلی کیف کردم ...عااللللللللی

نووش جونتون ....😍😍😍

اون خانومایی هم ک میگن  عکس نزارید یکی دلش میخواد بی خیال بابا توروخدا... ی عکس روهم نبینیم 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2728
به به عزیزمممم 😍😍 چقدر باسلیقه عزیزمممم ...کلی کیف کردم ...عااللللللللی نووش جونتون ....😍😍😍 ...

عزيز دلمي مهربون❤️❤️❤️❤️

مرسي از نظر لطفت😘😍😍😍

كسي چيزي نگفت

اون دوستمون هم حق داشت😊 اشكالي نداره

چقدر چشم نواز و مرتب.🌹و اون شمعدان های کریستال که واقعا شیک و اعیانی هستند. خیلی وقته دارین یا جدید ...

عزيزم مرسي از نظر لطفت❤️❤️❤️❤️❤️

قابلتون رو نداره🙏🌹

بله خيلي وقته دارمشون

غذاهات ساده بود اما خیلی قشنگ تزیین کردی و تجملاتی دیده میشه.برای افطار دقیقا همچین میزی رو میپسندم چیه پیشنهاد میدن برنج و مرغ و باقالی و....

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔
2740
غذاهات ساده بود اما خیلی قشنگ تزیین کردی و تجملاتی دیده میشه.برای افطار دقیقا همچین میزی رو میپسندم ...

عزيز دلم ممنونم ازت 

بله همينطوره، غذاها خيلي ساده بود

❤️❤️😘🌹🌹🌹🌹

عزیزم عکس این سرویستو میتونی برام بزاری😶خیلی خوشم اومده چندنفرست؟ دلم میخواد ایشالا خونه خریدیم بخر ...

انشاالله عزيزم

حتما ميزارم برات، فقط الان خونه نيستم، برم خونه واسه ات عكس ميگيرم ميفرستم

٦ نفره است گلم

انشاالله عزيزم حتما ميزارم برات، فقط الان خونه نيستم، برم خونه واسه ات عكس ميگيرم ميفرستم ٦ ن ...

مرسی ببخشید چندبار خواستم بگم روم نشده😶خجالت کشیدم دستت دردنکنه فقط اگه تهرانی از کجا خریدی؟

مرسی ببخشید چندبار خواستم بگم روم نشده😶خجالت کشیدم دستت دردنکنه فقط اگه تهرانی از کجا خریدی؟

نه عزيزم اين چه حرفيه❤️

من كيش ساكنم

اما از تهران خريدم

از مغازه ي بال تو طبقه اول تيراژه

يه مغازه چيني فروشي هم تو طبقه هم كف پاساژ انديشه تو پاليزي هم اين طرحو داشت. مال برند انجلا هستش

سلام عزيز دلممم 

خوبي دوست خوبم ؟ 

ميگم چقدر بشقابات خوشگلن 😍 

منم دوست داشتم اين طرحارو بخرم ولي دودل بودم تو طرحش 

راضي هستي ازشون گلم 

ميشه بگي سرويست چندتايي و چند خريدي ؟ 

خيليييي با سليقه اي ماشاالله من هربار چيزيتو ميبينم به بي سليقگي خودم عميقتر پي ميبرم 😅😅😆

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي