2733
2739
نه عزيزم اين چه حرفيه❤️ من كيش ساكنم اما از تهران خريدم از مغازه ي بال تو طبقه اول تيراژه يه مغا ...

اوه من تازه اين پستاتو ديدم كه جواب بچه هارو دادي ببخش سوال تكراري كردم فقط قيمتش را بگي ممنون ميشم 😘

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
سلام عزيز دلممم  خوبي دوست خوبم ؟  ميگم چقدر بشقابات خوشگلن 😍  منم دوست داشتم اين ...

سلام دل ارام عزيزم

قربونت خوبم خداروشكر

راستش عزيزم من اين سرويسم رو خيلي دوست دارم و خيلي هم راضي ام ازش

6نفره هستش و همه چي داره (٤٤ پارچه است)

من ٤ يا پنج سال پيش از فروشگاه بال تو تيراژه ٧٠٠ تومن خريدمش، تازگي ها رفتم هم طرح هاي اين سبكي داشت اما قيمت نكردم

و اينكه به من خيلي خيلي لطف داري دوست گلم، در مورد خودت هم شكسته نفسي نكن😘💋💋😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دل ارام عزيزم قربونت خوبم خداروشكر راستش عزيزم من اين سرويسم رو خيلي دوست دارم و خيلي هم راضي ...

سلام فدات شم 

چقدر خوب كه راضي هستي واقعا مصمم شدم اينسري بخرمشون 

منم تهران نيستم ولي برگشتم حتما ميرم همين فروشگاه من فكر كنم بايد ١٢ نفره بخرم با اين حساب و احتساب گروني الان فكر كنم تا ٢/٥ رسيده باشه 

نه جدي ميگم عزيزم خيليً خيليً با سليقه هستي همه چيزات با هم ست هستن 

من دم دمي مزاجم مثلا سرويس پذيراييم الان بلوره بعد يه جا اردور خوري برنج و جا گلدينشو خريدم اونم با طرحاي سنتي هي خواستم اونم تكميل كنم يهو رفتم چند دست بامبو خريدم 

حالا يكي دوماه ديگه بايد يه تغيير أساسي تو دكورم بدم اونموقع چندتا عكس خونمو ميدم كمكم كني اگر زحمتت نبود 😅😅😅

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
سلام فدات شم  چقدر خوب كه راضي هستي واقعا مصمم شدم اينسري بخرمشون  منم تهران نيستم ولي ب ...

عزيز دلم مرسي از نظر لطفت🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️

خوشحال ميشم اگه كمكي از دستم بر بياد انجام بدم برات😍

انشاالله با دل خوش سرويس گل گلي خوشگل هم ميخري😊

2728
عزيز دلم مرسي از نظر لطفت🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️ خوشحال ميشم اگه كمكي از دستم بر بياد انجام بدم برات😍 ان ...

مرسييي دوست گلم نظر لطفته لطف ميكني خوشگلم 😍😍 

هميشه زودتر اپلود ميشد

سلام عزیزم..

این پارچه هایی که زیر بشقاب هاتون گذاشتین اسم خاصی داره؟

کجاها دارن که بخرم عزیزم؟

ممنونم

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
سلام عزیزم.. این پارچه هایی که زیر بشقاب هاتون گذاشتین اسم خاصی داره؟ کجاها دارن که بخرم عزیزم؟ م ...

سلام عزيزم

اين زير بشقابي ها پارچه اي نيستن ، يه جور پلاستيك نازكن، كه ميشه راحت دستمال كشيد يا شستشون

هر جايي كه اجناس برند ايكيا رو داشته باشه، اينارو هم دارن.

من تو تيراژه ديدم 

سلام عزيزم اين زير بشقابي ها پارچه اي نيستن ، يه جور پلاستيك نازكن، كه ميشه راحت دستمال كشيد يا شست ...

ممنونم مامان خوشگل😙😘

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
2740
محبت یعنی این😍شسته وتمیز تا شد برای سرمای بعدی. گرمای وجودت همه جا هست

اشكم دراومد

زنده باشي دختر جون. با زبان روزه دعا ميكنم خدا سلامتي ودلخوشي و بركت و ثروت رو از سرت بريزه❤️