2737
2734
عنوان

برای بار چهارم خاله شدم❤دلنوشته های علیزاده با موضوع بچه خواهر🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 2993 بازدید | 233 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عشقولی مبارکت باشه اسمش چیه

مرسی عزیزم

اسمش حلما احتمالا😁

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
عمه نههه نازنین فحش میخوریا😂😂😂

اين بچه تا بزرگ شه فحشا برسه به من 

من مردم بابا😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
ای جااان❤ خیلی حال میده بچه خواهربرادر...تازه بخصوص اگ اختلاف سنیتون خیلی زیاد نباشه 

آره

با اون سه تا زیر بیست سال فاصله سنی دارم

ولی با این ۲۰ سال میشه دیگه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
اگه فحش دوس داری بیا خودم انواع و اقسام فحشارو بلدم تو که میدونی😂😂😂😂

نه دستت درد نكنهههه

نميخوام تو بهم فحش بدي چون مجبورم منم فحش بدم حرمت خواهريمون زير سوال ميره😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مرسی عزیزم اسمش حلما احتمالا😁

لعنتی بچه دنیا اومده هنوز میگی احتمالا😂

اووفف به حلما بوسش کن

بچه عشقه

من بچه جاریمو بغل میکنم انقد حال میده ۶ماهشه

I am a queen because I have a cute mad king
2738
آره با اون سه تا زیر بیست سال فاصله سنی دارم ولی با این ۲۰ سال میشه دیگه

خوشبحالت😋😋

کلی کیف کن باهاشون😗😗

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
نه دستت درد نكنهههه نميخوام تو بهم فحش بدي چون مجبورم منم فحش بدم حرمت خواهريمون زير سوال ميره😅😅

نه اخه من به خواهرمم حیلی فحش میدادم

مگه تو به نهال فحش نمیدی😂😂

اصلا عشق خواهزی با فحشاش قنشگه😂

حالا که اجازه بدی یدونه فحش بدم بهت😂

I am a queen because I have a cute mad king
داداشم و شوهرم همش عمه هاشونو بهم حواله میدن همیشه به داداشم میگم تو بچه بیار میخاد منو حوالع بده ج ...

حقته شاید😂خداروشکر عمه نمیشم کسی فحش عمه بده

من بچه بودم پسر داییم همش میگفت عمته عمته منم میدادم غافل از اینکه عمش میشه مامان خودم🙄😂

نه اخه من به خواهرمم حیلی فحش میدادم مگه تو به نهال فحش نمیدی😂😂 اصلا عشق خواهزی با فحشاش قنشگه😂 ...

بعله اجازه مام دست شووماس😅

اوه ديشبو يادم رفته بود!!😐😐 حالم ازت بهم ميخوره  برو گمشو بچه رو بووس كن از طرف من عمه نازن ...

به یه ورم ایش😒پررو

تو عمشی دیگه؟

یادم باشه همش بگم خاک تو سر عمت😂برسه به تو

2706