2703
2553

سلام😁

من برا بار چهارم خاله شدم😅عمه نمیشم😕

حسم خیلی نامعلومه😂هم ذوق دارم هم به گریه کردنا و استفراغ بچه و اینا فکر میکنم یه جوری میشم🙄

ولی خب دروغ نگم ذوقش بیشتره😁اصن مگه میشه پاهای کوچولو و دستای تپل و نرمشو ببوسی و ذوق نکنی خدایی😍یا وقتی گردنشو بو میکنی بو نی نی میده🤗

البته فعلا شروعش شیرینه  اینا بزرگ شن از در و دیوار بالا میرن پدرتو در میارن😂 دستای کثیفشونو میمالن به هر جا که حساسی

چیزاتو میشکونن رژاتو تا ته باز میکنن بعد درشو میزارن😑یا مثلا بخوان لاک بزنن فقط ناخن رو قبول ندارن

ناخن و حومه و انگشت هاشونم لاک میزنن

حتی دعواهای بچه گونه و قهر کردناشونم دل آدمو میبره

یه مدل حس شیرینم هست مخصوص خاله ها😂وقتی که بچه باهات خیلی حال میکنه میگه میخوام فقط پیش خاله باشم بغل مامانشم نمیره😁انقد آدم ذوق میکنه که نگو

یا با اون قد کوچولوش از پاهات آویزون میشه دستشو میاره بالا که بغلش کنی😍😍😍

از آثار و پیامد خاله شدن میتونم اعتراف کنم قبل اینکه خاله بشم به تُف خیلی حساس بودم😐🤢خیلیاااااااا

الان ادامه بستنی بچه خواهرمو با ذوق میخورم تازه خوشمزه ترم هست😥😂در این حد چندش شدم😂

یا مثلا دختر خواهرم کیک میخوره

میگم به منم میدی؟اونم در حال خوردن در میاره میگیره جلو دهن من😐دیگه اینموقع ها خیلی دیره برا ابراز پشیمونی🙄چون به زورم شده کیک تفی رو میکنه تو حلقت😂بعدم با ذوق میخنده

دیگه براتون بگم اینکه  خاله شدن حس خوبیه براتون آرزومندم این لحظاتو😁❤

خاله ها و عمه ها خواستین خاطرات و تجارب گرانبهاتونو بگین برامون😁

تبریک بگین نوشابه فراوانم برام باز کنین😒😀انتظار دارم از همتونا🤨عکسشم در صورت تقاضای بالا میزارم😎

@esi_m    

@nazaniiiin    

@ferferi1919    

@تخمه    

@tiranoos    

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

@دختررویاها    

@tyasan    

@شکلات_عسلی    

@سوگند22    

@___الی___    

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

وااي خوش به حالت كاش منم خاله و عمه بشم البته انقدر خواهرم بد اخلاقه بعيد ميدونم بتونم به بچه شم محبت كنم

قدر بدون 

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خاله شدن حس عجیبیه 😍😍😍😍😍

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

@sara1990    

@bokhari    

@مامان_بزرگ1    

@میمونمت    

@_nilay    

منم عمه نمیشم 

ولی پسرم هی به باباش میگه دایی کجاست😲😲😲😲😲😲

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714
وااي خوش به حالت كاش منم خاله و عمه بشم البته انقدر خواهرم بد اخلاقه بعيد ميدونم بتونم به بچه ش ...

چرا بداخلاق؟😮

نه بابا مگه میشه دوسش نداشته باشی

الهی خدا حفظش کنه انقد قشنگ توصیف کردی دلم خواس ولی من خاله نمیشم

قربونت❤مرسی

عمه میشی؟

مبارک باشه من هم برا اولین بار دارم خاله میشم خیلی ذوق دارم😍😍😍

جدی؟😁اولیه که ذوقش از همه بیشتره

خیلی خوبه

منم عمه نمیشم  ولی پسرم هی به باباش میگه دایی کجاست😲😲😲😲😲😲

اخی بچت تو کف دایی داشتنه😂

من دایی هامو خیلی دوس دارم دلم میخواست بچم دایی داشت😕

2706