2737
2739
عنوان

برای بار چهارم خاله شدم❤دلنوشته های علیزاده با موضوع بچه خواهر🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 2993 بازدید | 233 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خاله نمیشم 

ولی عمه هم معلوم نیس شاید یه ۱۰سالی زمان ببره

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
واااااای😍😍😍😍😍😍😍😍 مبااااااارکهههههه عشقممممم😍😍😍😍 خاله شدن خیلی خوبه😍😍😍

مرسی عزیزم❤❤❤😍

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
سلاام عشقمممم.واای مبارک باشه.ایشالله خدا حفظش کنه براتون. خیلی خیلی حس خوبیه خاله شدن😍❤

سلام بی معرفت😒😒😒

مرسی ان شاالله قسمت تو بشه😁

آره خیلی  خوبه❤

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من خاله نمیشم  ولی عمه هم معلوم نیس شاید یه ۱۰سالی زمان ببره

من عمه نشدم ولی اونم حتما حس خوبیه😁

من ۵ سال پیش خاله شدم😍خدا شاهده همش به یادتونم. اتفاقا الان اومدم بگم قطع دسترسیم کنن دیگه.

عه عزیزم😍😍😍

😒😒😒تل که نمیای پیش ما

اینجام که داری قطع دسترسی میکنی😕

2738
عه عزیزم😍😍😍 😒😒😒تل که نمیای پیش ما اینجام که داری قطع دسترسی میکنی😕

اینجا شاد بعدا بیام با یه اکانت دیگه ولی.اینو میخام نباشه .

تل نمیتونم م نمیزاره.وای چقد خوب بود با شماها ولی خوش میگذشت😔