2737
2739

بچها من سر حرف نامزدم که 5سال پیش گفته بود یه خریت کردم و عصبی شدم و به بابام اینا گفتم این چشمش دنبال دخترای فلانیه .بابامم عصبی شد گفت این چه بوده که بخواد چشمش دنبال کس دیگه باشه حالا نامزدم قسم میخوره میگه این حرفو نزدم با خودم گفتم اگه قصدی داشته که یادش میموند.نانزدم راه دوره اینجا نیس..من زندگیمو دوس دارم اونشبم نمیدونم چم شد اینکارا رو کردم .حالا خودمون اشتی کردیم ولی بابامو چیکارش کنم اخه گفت به داداشم که بهش بگه دیگه حق پاشو بزاره خونمون نداره.خانوما سرزنش و اینا نمیخوام فقط راهنمایی که چ کنم

خدایا مونسم تویی ببخش که موقع تنهاییام بیشتر یادتم خداجونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت یجوری پیش بابات ماست مالیش کن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
خودت یجوری پیش بابات ماست مالیش کن

خب چجوری میخام بدونم چی بگم .با خودم گفتم بگم یکی این وسط میخاسته رابطمونو خراب کنه.این خوبه؟

2740

من بودم میگفتم که از لجم این حرف و زدمو واقعیت نداره به مادری خواهری بگین که به باباتون بگه و معذرت خواهی کنین .هیچوقتم مسائل و مشکلاتتون رو به بزرگترها نگین تا لحظه ای که نتونستین حل کنین نه که حرفای خاله زنکی کی چی گفته چی شده بعدش میشه اینکه شما آشتی میکنین بزرگترا نمیبخشن 

من درست متوجه نشدم یعنی الان 5ساله پدرت نامزدتو نبخشیده 5ساله نیومده خونتون؟؟

نه.دیشب این اتفاق افتاد ولی حرفه رو 5سال پیش زد ک6 من احمق الان نبش قبرش کردم.

من بودم میگفتم که از لجم این حرف و زدمو واقعیت نداره به مادری خواهری بگین که به باباتون بگه و معذرت ...

همینه که مث خر پشیمون شدم.اخه بدتر از اینام بوده نگفتم اونشبم گفت عشقم کشیده گفتم منم اصلا انگار خودم نبودم

نه.دیشب این اتفاق افتاد ولی حرفه رو 5سال پیش زد ک6 من احمق الان نبش قبرش کردم.

گلم نامزدت همون آدمیه که ۵ سال پیش چشمش دنبال دیگری بوده پس بازنگری داشته باش رو ادامه رابطه ات با ایشون

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند

خب تعریفشو بکن که دوستم داره اینو اونو برام خرید میبرتم رستوران میگه خوشحال وخوشبخت با من ازدواج کرده بگو مرده خوبیه سر به زیره بهم خیلی توجه داره حساااابی هندونه زیر بغلش بذار

دیگه هم دعواهاتونو نگو واسه بابات اینا

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706