2737
2734
عنوان

خلنومای عاقل کمکم کنید چیکار کنم آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 22 پست

به بابات بگو دروغ گفتم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
نه.دیشب این اتفاق افتاد ولی حرفه رو 5سال پیش زد ک6 من احمق الان نبش قبرش کردم.

دخترخوب 5سال نگه داشتی یهو دیشب یادت افتاد😐 بگو مادرت با پدرت حرف بزنه به حرف مادرت بیشتر گوش میده تا تو ...مجبوری با دروغ ماسمالیش کنی مثلا بگو من منظورشو درست متوجه نشده بودم قسم میخوره که اونطور که من به شما گفتم نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترخوب 5سال نگه داشتی یهو دیشب یادت افتاد😐 بگو مادرت با پدرت حرف بزنه به حرف مادرت بیشتر گوش میده ...

اخه اگه مامانم عرضه داشت که خوب بود مامانم اصلا خودشو میکشه کنار 

خدایا مونسم تویی ببخش که موقع تنهاییام بیشتر یادتم خداجونم  
2742
اخه میدونه من دروغ نمیگم

بگو من اشتباه فهمیده بودم سوتفاهم شد بعدش نامزد جان برام توضیح داد متوجه شدم اشتباه کردم تهمت زدم بهش

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   
گلم نامزدت همون آدمیه که ۵ سال پیش چشمش دنبال دیگری بوده پس بازنگری داشته باش رو ادامه رابطه ات با ا ...

چشمش نبوده اگر بود که میفهمیدم

وقتی اومده با زبون خودش به شما گفته

باور کن برا اذیت کردنم گفته چون اوایل خیلی میخاست جلب توجه کنه.حداقل مهم برام الانه که با دنیام عوضم نمیکنه.ولی گند زدم گند

2740