2737
2739
اگه کم شده الان موقع سرکلاژ18 هفته ای  انجام بده خدانکرده ماههای بالاتر بری دیگه وقت را از دست ...

بخدا نمیدونی این یه هفته چجور برام سخت گذشت. خیلی نگرانم. البته اینم بگم من امروز 19 هفته م تموم میشه. خیلی دوس دارم سرکلاژ کنم نمیتونم ریسک کنم واقعا

اگه کم شده الان موقع سرکلاژ18 هفته ای  انجام بده خدانکرده ماههای بالاتر بری دیگه وقت را از دست ...

نترس یکی از دوستان من چند بار دور از جون همه سقط داشت دفعه آخر سرکلاژکردگفت اصلادرد نداشت و فکرکنم یک ربع بیشتر طول نکشید دوختنش. خداروشکر پسر سالم و خوب بدنیا اورد گفت کاش دفعه قبل انجام میدادم البته اینسری تشخیص دکترش بود سرکلاژ کن دفعه قبل خبر نداشتم مشکلش چی بوده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام گلم من 12 هفته 30 بودم. دکتر چیزی نگفت. هفته 18 کم شده بود سونو شکمی گفتن 26 . سونو واژینال گفت ...

سلام گلم.انشالا برای هر دومون به خیر بگذره.هفته 12تا 18استراحت نداشتی؟سونو واژینال ضرر نداره؟منم باید انجام بدم.امروز سونو شدی خبرش بهم بده عزیرم.

نترس یکی از دوستان من چند بار دور از جون همه سقط داشت دفعه آخر سرکلاژکردگفت اصلادرد نداشت و فکرکنم ی ...

برام دعا کن گلم. من 3 بار سقط داشتم بخاطر خونریزی و هماتوم. الان انقد از دکترم عصبانی هستم . چرا سرکلاژم نکرد همون هفته 12😖

برام دعا کن گلم. من 3 بار سقط داشتم بخاطر خونریزی و هماتوم. الان انقد از دکترم عصبانی هستم . چرا سرک ...

انشالله به حق خدا و ماه مبارکش مشکل همه و شما به خیر و خوشی حل بشه اگه به دکتر اعتماد نداری یا میبنی کم کاری میکنه برو پیش یه متخصص دیگه

انشالله به حق خدا و ماه مبارکش مشکل همه و شما به خیر و خوشی حل بشه اگه به دکتر اعتماد نداری یا میبنی ...

12 هفته خیلی زود برای طول سرویکس چون معمولا ماههای بالا بالاتر میره طولش با استراحت

2740
سلام گلم.انشالا برای هر دومون به خیر بگذره.هفته 12تا 18استراحت نداشتی؟سونو واژینال ضرر نداره؟منم بای ...

من بخاطر سقطای قبلیم . این بارداری هییییچ کاری نمیکردم. اکثرا دراز کش بودم . یا رو مبل یا رو تخت.وقتی شنیدم طول سرویکسم کم شده شوکه شدم خیلی گریه کردم. سونو واژینال اصلا درد نداره نترس. فقط خودتو سفت نگیر. چشم گلم امروز خبرت میکنم. فوقش تا آخر شب برات پست میزارم  انشالله بچه هامون سالم بیان بغلمون

12 هفته خیلی زود برای طول سرویکس چون معمولا ماههای بالا بالاتر میره طولش با استراحت

انشالله که اینطور باشه. آخه خیلیا رو شنیدم با همون طول 30 میلی سرکلاژ کردن. نمیدونم بخدا .

انشالله به حق خدا و ماه مبارکش مشکل همه و شما به خیر و خوشی حل بشه اگه به دکتر اعتماد نداری یا میبنی ...

ممنون عزیزم. آره کلا رفتم یه متخصص پریناتالوژی. خیلی دلگرمی بهم داد. داشتم سکته میکردم.

انشالله که اینطور باشه. آخه خیلیا رو شنیدم با همون طول 30 میلی سرکلاژ کردن. نمیدونم بخدا .

خدا باید نگهدار که انشالله نگه میداره. با چندتا پزشک مشورت کن زود وقت دیگه نداری خودتم نمیتونی بری استراحتی سونوت و شرایط راکسی که میدون کامل بره پیش یه متخصص دیگه بگه اگه اونم گفت عمل سریع عمل کن .نترس اینو بدون تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته من سقط داشتم الان بادارم همیشه استرس دارم هر بارمیرم دستشویی نگرانم و نگاه میکنم نکنه لک یا خون ببنیم خدانکرده . خدا این دوران را برای همه به سلامتی بگذرونه

من 25 بودم تو ان تی گفتن حتما باید سرکلاژ بشی ک من ترسیدم نرفتم فقط اساسی استراحت کردم کلی شیافو تقویت کننده استفاده کردم دو ماه بعد شدم 40.الانم دخترم صحیحو سالمع

خدا باید نگهدار که انشالله نگه میداره. با چندتا پزشک مشورت کن زود وقت دیگه نداری خودتم نمیتونی بری ا ...

کاملا درکت میکنم عزیزم. آره گلم همون روز نزدیک 4 تا متخصص رفتم هیچ کدوم قبول نمیکردن سرکلاژ کنن. فقط همین متخصصی که منو سونو کرد قبول کرده سرکلاژم کنه خدا خیرش بده. خدا بزرگه واقعا دیگه کاری از دستم برنمیاد . فقط خدا میتونه برام نگهش داره

2706